Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co o tym sądzicie?


Skopster

Rekomendowane odpowiedzi

Siemankohappy_bmw,

W planach mam wymianę przedniego zderzaka na M paka

BMW E46 M PAKIET COUPE CABRIO ZDERZAK PRZEDNI (5437339915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jaka jest Wasza opinia na temat zderzaka z linka, bo są dwie opcje:

brać ten pomalować pod kolor (myślę że wyjdzie coś około 300zł za lakiernika) do tego halogenki za 200zł kratka za kolejne 200zł, uszczelka zderzaka (w aso bodajże 42zł) i ******ły do montażu typu spinki, wkręty itp. (razem z uszczelkąpowiedzmy 100zł) co w sumie daje 1200zł

opcja nr.2 zaczekać na jakiś zderzak pod kolor

Liczę na Wasze pomysły i sugestie

Pozdro : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić zderzak nowy kompletny z allegro i pomalować w kolor? Rozumiem (nie ori) ale chłopaki montują i nikt nie narzeka bmw_1 Dodatkowo jeszcze potrzebne są chyba krótsze nadkola pod mpaka i belka ale to chłopaki potwierdzą. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, sam nie wiem

skłaniałbym się raczej w stronę orginału. Szczerze mówiąc nie czytałem jeszcze opinii o tych zderzakach z ABS-u, ale na moją logikę ori to ori, nie miałbym jakoś zaufania do tych wyrobów z alledrogo. No ale zaczekam jeszcze na wypowiedzi innych

pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kiedyś kilka tematów o zamiennikach m paka i wszyscy sobie chwalili. Kilka zamienników przewinęło się przez forum i tak naprawdę były nie do odróżnienia, trwałością też podobno nie ustępują. Kupując używek możesz trafić na różne uszkodzone egzemplarze, a tu dostaniesz nowy który bez problemu zamontujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem jeszcze opinii o tych zderzakach z ABS-u, ale na moją logikę ori to ori, nie miałbym jakoś zaufania do tych wyrobów z alledrogo

Przesadzasz...Za ori w używce zapłacisz jakieś 1200 zł a tutaj masz nowiutki komplet z nerkami za trochę powyżej 700 zł...

ZDERZAK HALOGENY NERKI BMW E46 98-05 M PAKIET 4D (5093552673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Brałem u tego gościa goły zderzak, bez listew, halogenów, itd, wyszedł jakieś 350 zł. Pasował idealnie, bez żadnych kombinacji.

Powołasz się na forum Maxbimmer to jeszcze zniżkę dostaniesz, mi spuścił z ceny 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec przeszukiwałem wszystkie strony jakie się dało w poszukiwaniu opini na temat zamienników zderzaków i natknąłem się na projekt SPLESHERA i powiem że... robi robotę. Zakładam, że przedni zderzak w jego aucie jest właśnie zamiennikiem z ABS-u ? wie ktoś?

Skoro mówicie że z takimi zderzaczkami nie ma problemu to dlaczego by nie spróbować ;)

I na koniec mam jeszcze dwa pytanka:

-Forest jak długo jeździsz na tym zderzaku (rozumiem że czy zima czy lato nie ma z nim problemów) i czy "udało" Ci się kiedyś uczynić próbę wytrzymałości na krawężniku itp. I jak wyszedł z tego zderzak :D

-Jak należy postąpić w przypadku zamiennika zderzaka M3 czy kanały chłodzące hamulce i główną kiere powietrza trzeba zmieniać, tak jak w przypadku zderzaka M-pakietowego. Czy może zostają ze starego, zwykłego zderzaka?

Pozdro ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...