Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E39 530i czy e60 530i


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witan mam problem ze zdecydowaniem sie co do wyboru bmw, do tego celu moj budzet bedzie wynosil 35 tys. Opcja pierwsza, e39 530i sedan rok 03, m pakiet full opcja doslownie full, z tego co sie orientuje takie zadbane auto okolo 25 tys, pi zakupie chcialbym o nie zadbac miedzy innymi konserwacja zabezpieczenie podwozia, tym barankiem czy co to tam teraz jest, polakierowanie z zewnatrz, plus ewentualne naprawy, ostatecznie zrobienie na igle auta albo druga opcja e60 z poczatku produkcji rowniez 530i w m pakiecie lecz pewnie ubozsza wersja od e39, plus ewentualne naprawy. Bo z tego co ogladam taka kupie za 28-33 tys, ewentualnie dozbieram troszke zeby miec 5 tys na te ewentalne naprawy. Jak radzicie miec nowsza e60 nieco ubozsza od e39 czy full opcja e39 odpierdIelona na igle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E39. Zacznij od tego, że e60 z początku produkcji jeszcze miały jakieś problemy z elektroniką, a e39 z końca produkcji juz na pewno była poprawiona i do tego super wyposażona. Utrzymanie zapewne tańsze w przypadku e39.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator565, sorki przesadzilem faktyczne, ale chyba za 5 juz dokupie m pakiet z tego co pamietam. Kij z tym rozchodzi sie o to czy wybrac miedzy zadbana e39 ful opcje z 03 roku m pakiet i mocno ja doinwestowac, nowy lakier zabezpieczenie podwozia i ew naprawy czy poczatek produkcji e60 z minimum nawigacja i czujnikami parkowania? E60 nie powiem prezentuje sie pueknie jak dla mbie. Ale sam juz nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro wlasnie nigdy nie mialem automata, i nastawiam sie wlasnie na automata, manuala juz chyba nie chce. Powiem tak zdaje sobie sprawe ze budzet 35k wystarczy na naprawde zadbane e39 z ostataiego roku w m paku i na full wypasie a ponadto tak jak mowilem bd mogl zrobic jeszcze z autka stan na igle, bo jesli zdecyduje sie na e39 to daje odrazy na zabezpieczenie podwozia konserwacja czyszczenie itp. I do polakierowania z zew, e60 kusi bardzo wygladem, na m paka bym w pozniejszym czasie uzbieral zeby zainstalowac. Wiec tu problemu nie ma. Ale zas e60 juz napewno nie byla by tak bogato wyposazona... Wiec dalej jest e39 full wypas m pak o3 rok ktore jestem w stanie bardzo odmlodzic vs kuszace wygladem ale biedniejsze e60 ktore dopiero po jakims czasue uzbroje w m pak. Zwariujeeeeeeee :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią gustu. Ostatnio jak szukałem to też przez chwilę myślałem nad e60, jednak ja wolę to linię poprzedniej generacji dlatego było e39. Teraz też już powoli zaczynam za czymś szukać i najpewniej będzie powrót do e46 ;)

Dlatego bierz co Ci serce podpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jak na moj budzet 35k rozsadniej jest wybrac e39 full opcje i odswiezyc ja na igle bo wtedy bedzie mnie na to stac. A nie oszukujmy sie e60 z budzetem 35k to kypue jedynie biednego trupa. Na e60 to minimum 45k jest potrzebne ktore jest zadbane i poczatek prod. A tak jak pusal e34 patryk, na poczatku prod zawsze sa bolaczki jakies. Wiec druga sprawa to podejrzewam ze e60 nie ma co brac niz max od o7 roku. Dobrze gadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ze wszystkimi, przez pół roku szukałem e60 z kasą max 45k tylko benzyna ew + lpg.

w tej cenie to tylko biedną wersję można było zgarnąć w rozsądnym stanie...

e39 na wypasie - autko na pewno tańsze w utrzymaniu itp. a e39 w mpaku urywa karczycho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...