Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zderzak M pakiet E46


Skopster

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;)

Już od dłuższego czasu szukam dla siebie przedniego zderzaka m-pakietowego do srebrnej coupe, na allegro jest tego w opór, ale to połamane, to pourywane ślizgi i inne historie, ale ostatnio natknąłem się na takie coś

Zderzak przód M-Pakiet BMW E46 coupe/cabrio kpl (5559020477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Aukcja dość fajna bo koleś dorzuca odrazu wszystko co potrzebne do zmiany na m pakiet

zastanawiam się tylko jak z polakierowaniem takiego zderzaka

wystarczy prysnąć sam zderzak, czy będzie trzeba cieniować na maskę i błotniki?

I ewentualnie ile wyniosło by takie lakierowanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak zawsze będzie się nieco różnił kolorem od reszty nadwozia, więc nie ma sensu cieniować innych elementów. Nawet w oryginale masz różnicę w kolorze.

Skoro i tak będziesz malował to zastanawiałeś się nad zamiennikiem? Jakoś wykonania jak i spasowanie są naprawdę dobre.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem, myślałem trochę nad tym widziałem że Forest ma zamiennik i z tego co czytałem w postach to nie narzeka na niego. Zamiennik zrobiony jest tylko z ABS-u, a ori polipropylen z jakimiś tam dodatkami. Przeglądałem już chyba wszystkie możliwe fora żeby dowiedzieć się coś o zamiennik vs. ori i z opinii ludzi wynika, żeby zniszczyć ori zderzak trzeba solidnie przygrzmocić. Chyba pójdę w stronę ori, ale jeszcze nie przekreślam zamiennika.

Kamil masz rację z tym odcieniem zderzaka z tworzywa, a odcieniem blachy. Ale jak wiadomo srebrny jest straszenie wredny do malowania i nie wiem, czy nie będzie totalnej różnicy przy malowaniu samego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość uszkodzonych ori zderzaków to chyba nie tak trudno jest je uszkodzić. Sporo tematów o zamiennikach widziałem i wychodzi na to, że warto je brać pod uwagę. Wiem że srebrny jest trudnym kolorem bo często nawet na metalowych elementach w ori kolorze auta wyglądają jakby każdy element był w innym kolorze. Jak znajdziesz ogarniętego lakiernika to powinno wyjść dobrze bez cieniowania innych elementów. Tak po za tym to jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś malując zderzak cieniował elementy do okoła.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...