Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Uszczelka szyberdachu


Duzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam <bmw_2>

Mianowicie mam pytanie jaki jest koszt wymiany uszczelki od szyberdachu???Bo moja uszczelka sie poodklejala po rogach.Lepiej ja przykleic czy wymienic?Dodam ze jest to meczace gdyz nie moge odsunac syberdachu do tylu,moge go tylko podnosic w gore.

Dzieki za jakiekolwiek rady

Pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Powiem tak napisalem tego posta myslalem ze ktos pomoze a tu lipa.Musialem sam sobie z tym poradzic.Poprostu kupilem klej do uszczelek cos typu butapren tylko mniej smiedzi i jest mocniejszy zerwalem uszczelke oczyscilem ja (nie wiem jak u ciebie ale u mnie byla tasma dwustronna)Posmarowalem klejem dach i uszczelke potem ja zalozylem,po docisnieciu powychodzil nadmiar kleju ale z latwoscia go starlem palcem.

U mnie to zdalo egzamin a u ciebie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

U mnie będzie troche więcej zabawy z tym dachem, pon. podsufitka, która zasłania te brzydkie blachy wjechała mi za daleko (coś się zaklinowała) i muszę zdjąć całe poszycie dachu żeby zobaczyć o co chodzi, a przy okazji wypróbuję Twój patent z klejem...

P.S. mało ludzi ma pojęcie o tych sprawach - bo jak coś z dachem poleci to oddaja auto na warsztat ... pewnie dlatego nikt nic nie napisal...

Dzięki za info...

pozdro/BR <bmw_3> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestesmy przy temacie dachu to moze mi ktos doradzic jak go zamontowac spowrotem zeby dzialal bo jak przemalowywalem auto to go wyjaolem i teraz cos nie dziala jedna szyna sie przesowa a druga nie i cos mi blokuje szyber...jest tam moze jakas regulacja lub cos\??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

możesz spróbować przesuwać go "ręcznie", zdejmujesz poszycie dachu obok górnej lampki wewnętrznej (tam gdzie są przyciski od szyberdachu) i kluczem ampolowym (chyba 7) spróbuj ręcznie sterować dachem (obracasz silniczkiem), możliwe że szyber nie wszedł dobrze na prowadnice ;)

Pozdr <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...