Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Chce kupić E39


voxu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu E39. Znalazłem dwie ciekawe oferty co o nich sądzicie i o cenie?:)

Chciałem kupić od koko jego mein indyviduala, aczkolwiek nie zdążyłem :D

BMW Seria 5 BMW E39 530d Czarna M-pakiet dla Konesera z NIEMIEC - OTOMOTO

Wiadomo do ceny pewnie trzba doliczyć z 3 tys. więc sumka trochę duża wychodzi...

@BMW 530i STAN IDEALNY!!@ (5559542038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ten bez m pakieta oczywiscie oba stan idealny. Zaraz napisze jeszcze o nr vin

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia kto czego szuka, ale jak masz na E39 taki budżet to na pewno pokusiłbym się już o oglądanie jakiś 540, choćby tej od handlarza, skoro jest na miejscu

BMW 540i V8 286KM M-PAKIET XENON SKÓRA FULL OPCJA (5577955494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia kto czego szuka, ale jak masz na E39 taki budżet to na pewno pokusiłbym się już o oglądanie jakiś 540, choćby tej od handlarza, skoro jest na miejscu

BMW 540i V8 286KM M-PAKIET XENON SKÓRA FULL OPCJA (5577955494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak dobrze pamietam to koleś mówił że malowana

Trochę kręcił ,motał się przy rozmowie ,ale jak jest na prawdę to nie wiem bo nie oglądnelem jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cember tą co wysłałes to takiego budżetu to nie mam, gościu ma kosmiczne ceny tych aut :P 24 + 4 rejestracja, wysokie OC do tego jakbym chciał gaz to na V8 pewnie z 4,5k też będzie kosztować plus jakieś oleje ******ły to naprawde ciekawa suma wyjdzie..I jakoś wolałbym 3.0i lub 3.0d te 4.4 to juz za duzo :"D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że ten handlarz próbuje udawać już samą polityką cenową że posiada " igły ", cóż tak podrzuciłem, nie siedzę w temacie rynku E39 także nie gryźcie za brak wiedzy " co piszczy " w danym egzemplarzu:4:

Kwestia też jaką kto lubi kolorystykę, ja zawsze " chorowałem " na posiadania takiej z " rudym " wnętrzem

BMW 530d M-pakiet INDIVIDUAL 2003r (5580185832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

BMW E39 525 Individual 2003r (5582475474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...