Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Warto? Nie warto ?


Dymek71

Rekomendowane odpowiedzi

W związki z tym, że moja wiedza na temat marki BMW jest raczej mało znacząca, mam pytanie. Czy cos takiego jest w ogóle warte oglądania i brania pod uwagę ? Wersja silnikowa, awaryjność, wyposarzenie, cena ... czego ewentualnie szukać i na co uwagę zwracać ? bo to ci mi znajomi mówią to szczeże mowiąc, każdy co innego i jedna opinia wyklucza drugą. Nie jest to potwór zwijający asfalt, ani jakiś super wypas, wydaje mi się zadbany, z tego co wiem jest na pewno 10 razy wygodniejszy niz CRX, no i po zrobieniu rozeznania co do cen części, wychodzi taniej niż crx, przynajmniej u mnie w hurtowni. Wszelkie uwagi bardzo przydatne !

Bmw e36 318i M-pakiet hit super stan Świdnica ? OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną, w takim samym kolorze tylko 2,0i. Powiem szczerze że sam się nad nia zastanawiałem żeby zrobić z dwóch szczep na jedną, ale odpuściłem (plany - e39). W mojej ocenie warto, ale musi wszystko działać i być tiptop. Siedzenia, schowek, wnetrze i kiera wskazują że ma moze max 230 tyś więc przebieg w miarę autentyczny. Na plus klima i zamiast korbotroniku z przodu elektryka. Jedyne co mnie ciekawi to przednie lampy, powinny być soczewki a są jakieś przedlifty - chyba ze źle widzę. Opony zimówki chyba chińczyki, więc piłuj gościa z ceny.

Co do eksploatacji to masz rację jest tanio, a klamoty solidne - w połowie kupuje się używki.

Zerknij przy oględzinach:

- Tylnie nadkola wnętrze czy niema rdzy,

- pod uszczelkę klapy w bagażniku - rdza,

- nic nie może drgać ani trzepać kierą podczas jazdy,

- zobaczy czy na koleinach nie rzuca tyłem,

Reszta to drobnostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...