Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


PILNE!! Potrzebuje Opini o Warsztacie!!


Rekomendowane odpowiedzi

Moja tam wlasnie stoji i zastanawia mnie czy sprawdzenie modulu i czujnika halla to faktycznie 2 a jutro bedzie 3 dni roboty bo dla mnie to z lekka parodia robty gdy gosc skacze dookola 15 aut i wszedzie po troszku bo na to wyglada. Wole zapytac o opinie bo chce sie dowiedziec co tam robia i jak i jak ceny itp ogolnie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a u mnie gosciu sprawdza dwa pierdoly przez dwa dni i to jeszcze z doskoku bo stwierdzil ze najpierw musi zalatwic sprawe z tymi co byl umowiony a przeciez ja tam nie wjechalem na krzywy ryj tylko bylem umowiony na konkretny dzien i godzine nie po to zeby auto moje bylo robione poza kolejnoscia i z doskoku bo nie place za pogodzinna fuche tylko za konkretna robote. Szczerze gdybym wiedzial ze tam tak bedzie auto robione to nie wiem czy bym oddal i szczerze nie wiem czy moge komos polecic ten warsztat. Zrozumialbym jeszcze z tym hallem i z tym modulem ale pozatym zlecilem mu jeszcze wymiane klockow a przez 2 dni jak auto stalo na warsztacie tak nic sie w nim nie zmienilo poza modulem ktory zostal tylko odkrecony i spradzony ale juz nie przykrecony w swoje miejsce. Do tego kopulka jak byla brudna tak jest brudna co samo przez sie swiadczy ze raczej pod nia nikt nie zagladal w celu sprawdzenia halla ale dowiedzialem sie ze byl sprawdzany no nic dziwna sprawa no ale zobaczymy co dalej w kazdym badz razie wymienione czesci biore ze soba i po wszystkim sam sprawdze. Szczerze po tym co narazie sie dzieje to nie polecam warsztatu nikomu bo jak widac z mojego opisu robota idzie ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem znam wiele warsztatow sek w tym ze juz dalem do tego i niech robi ale ciekawi mnie czy tak dlugo to norma bo osobiscie pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem jeszcze spoko jakbym go prosil o nie wiem co ale to tylko cholerne klocki i sprawdzenie kilku czesci zwiazanych z zaplonem a trwa to juz troszke dlugo ale poki co nie krytykuje poczekam na efekt koncowy poki co mam opinie taka ze nie wiem jak tam sie robi ale wiem ze wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trochę dziwne podejście do klienta mówiąc krótko mała olewka nato wygląda że zamiast zrobić twoje wolą wziąść inne samochody gdzie zarobią więcej a ty możesz poczekać.

W Auto-CZIP umówiłem się z samochodem przyjechałem i od razu sie nim zajeli na drugi dzień już wiedziałem co mu dolega dziś zadzwoniłem żeby rozbierali silnik i szef powiedział że zaraz się za niego biorą i żebym przyjechał jeszcze zobaczeć co poszło i to mi się podoba.

Bo mnie nie stać żeby mi samochód stał i był przesuwany non stop na koniec.

Jeden taki numer i z zakładem się żegnam w końcu nie jeden we wrocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe do wczoraj auto stalo jak stalo stwierdzil ze wymienil aparat i to tez nic nie dalo :D stwierdzil ze zglupial ale ze podejrzewa jeszcze czujnik temperatury ale juz nagralem sdobie znajomego z warsztatu gdzie kiedys pracowalem i ma wpasc z komputerem i podpiac i moze akurat cos sie znajdzie ogolnie narazie polew na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie dzieje się nic co by wymagało warsztatu, ale na wszelki wypadek popytam :

a co z warsztatem na legnickiej (chyba 52) na przeciwko

niedzwiedziej - w paru miejscach polecali, ale ciekawym jak tam

z cenami?

EDIT : ah i jeszcze za namiary na tanich magików od klimatyzacji będę wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie dzieje się nic co by wymagało warsztatu, ale na wszelki wypadek popytam :

a co z warsztatem na legnickiej (chyba 52) na przeciwko

niedzwiedziej - w paru miejscach polecali, ale ciekawym jak tam

z cenami?

nie robiłem i cen nie znam, ale kilkakrotnie tamtędy przejeżdżałem i widziałem sporo beemek zawsze, od starszych poprzez jakąś 6-kę :roll: po nowsze, więc skoro robią to ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag dalszy :)

Pod komputer auto nie zostalo podpiete z braku dokumentacji do KTS-a odnosnie bmw z tego roku :(

Auto stoji juz tydzien sprawdzone bylo juz:

-modul

-aparat zaplonowy

-czujnik temperatury

-czujnik halla

-zawory (od regulacji maja przebiegu 50km)

Nic sie nie zmienilo dalej dziala jak dzialalo :D czyli do ... .

Wykluczone sa rzeczy zwiazane z wtryskiem rozruchowym i cala reszta wtryskiwaczy poniewaz te same sa objawy na gazie :( co stanowczo wyklucza wine benzyny :(

Mechanik jest juz zalamany :) w sumie padlo jeszcze podejrzenie na swiece poniewaz moga miec przebicie i po nagrzaniu nie dzialac prawidlowo a z planowanych jeszcze rzeczy to sprawdzenie jeszcze jednego aparatu zaplonowego.

Panowie ja jestem tez juz u kresu wytrzymalosci ale ogolnie smieszna sprawa a wydawalo by sie ze prosta.

Ma ktos moze jakies teorie co do awarii ?? odrazu mowie ze problem ten jest na gazie tak samo jak i na benzynie wiec prosze nie mowic nic o wtryskach :)

Z mila checia poslucham teori na temat tego co moglo sie zepsuc itp .. Kazda rada na wage zlota.

Pozdrawiam i prosze o pomoc

[ Dodano: 21 Marzec 07, 15:33 ]

8 DZIEN AUTA NA WARSZTACIE !!

Nic sie nie zmienilo . Kur..a !! kur..a !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Auto-chip daja rade i z cenami tez nie jest zle <bmw_1>

Chyba za szybko ich pochwaliłem bo dziś musiałem samochód scholować aż 150km tylko na szczęście bo mniałem nim jechać w trasę 2tyś. km. a tu taki numer mi odwalili po remoncie wiadomo że trzeba było odpowietrzyć układ i wtrakcie tej operacji albo nie mogli odkręcić albo przy zakręcaniu pękł im grzybek krzyżowy do dokręcania i mądrzy mechanicy zamiast wymienić to go przykleili żeby było jako sztuka a zostawiłem u nich parę tysięcy i dziś niestety jakimś cudem grzybek sie odkleił i zrobiła sie fontanna przez małą dziurkę która powstała przy ukręceniu grzybka.

Więc jednak trzeba uważać też i u nich :(

I pytanie kto zapłaci za scholowanie bo przez telefon usłyszałem że oni nic nie mogą zrobić na to że mi pękło i stoję 150km od wrocławia, a wszystko sie okaże jutro na warsztacie. :evil:

[ Dodano: 23 Kwiecień 07, 19:32 ]

I wszystko się wyjaśniło więc mogę zakład polecić na 110% okazało sie że te korki lubią pękać ale oprócz tego jeszcze walneła mi guma między turbiną a intercoolerem i też wymienili od ręki a właściciel następnego dnia zadzwonił żeby sie upewni czy z autkiem jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...