Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 M3 Opolskie


Cember666

Rekomendowane odpowiedzi

Auto swego czasu chodziło mi po głowie, nie odkryję ameryki pisząc że wedle ogłoszenia jest bezwypadowe, cóż przytoczę oględziny spisane na innym forum :

BMW M3_343 KM !!! - Zamiana (5624133764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Samochód miał przygodę od strony kierowcy - jedną lub dwie.

Strzał przód - doszedł do podłużnicy, kielich mcpherson przemalowany i prawdopodobnie delikatnie nastawiony, ślad szedł aż do podłużnicy, naklejka na owym kielichu niechlujnie "ominięta", mastika dookoła kielicha na nowo nałożona. Coś więcej o samej podłuznicy nie mogę powiedzieć - było bardzo późno, brak możłiwości wstawienia samochodu na podnośnik. Strzał doszedł do obudowy sanek przód, w jednym miejscu lekkie falofanie na obudowie o długości 8-12 cm, lekkie pęknięcie tejże obudowy około 1 cm (prawdopodobnie od klepania).

Tylny błotnik wstawiony, lakier na całym samochodzie po około 200-350 mikronów, w jednym miejscu bardzo starannie wspawany linia po 600-800 mikronów, ślady spawów w bagażniku od góry koło mocowania zawiasów klapy. Tył zrobiony bardzo schludnie, trudno to zauważyć nie jadąc miernikiem cm po cm-trze.

Ogólnie samochód utrzymany w ładnym stanie, dla kogoś kto jest w stanie przeskoczyć te rzeczy, na pewno warty swej ceny. ja nie mogłem i te dwie rzeczy wykluczyły dla mnie ten egzemplarz, a szkoda bo rozmowa ze sprzedającym zdecydowanie ZAPEWNIAŁA że samochód nigdzie nie ma powyżej 200-250 mikronów /nie było również mowy o gramie szpachli/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ja po wydziale prawa to wiem, powiedz tylko co Twój post ma wnieść w kwestii auta ? Wskazać lukę pojęciową w prawie,na której swą decyzję może oprzeć sąd przy orzekaniu w sprawie, czy czepić się dla zasady tego że miedzy forami krąży informacja o stanie rzeczywistym oferowanego pojazdu, aby nikt nie nadział się na minę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...