Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW e39 530i*231KM*Bestia*Manual*Navi*Xenon*Kubły*ShadowL ine*Banditka*


paulo79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania e39 z 3 litrową benzyna z roku 2001 w cenie 17999 zł, może ktos z kolegów forumowych lub ich znajomych szuka cos takiego. Samochod sprowadzony z DE przeze mnie, do opłat. Całkowity koszt to 2800 zł z tablicami polskimi i OC na pół roku przy 60% znizce. Nie wymaga napraw. Zajmuje sie sprowadzaniem bmw z DE i czasem cos ładnego sie trafi. Wszystkie auta sa do jazdy nie sa to ulepy, w wiekszosci sa bezwypadkowe i często w oryginalnym lakierze.

Dzis moge zaoferować ten oto egzemplarz: BMW Seria 5 530i*231KM*Bestia*Manual*Navi*Xenon*Kubły*ShadowLine*Banditka* - OTOMOTO

Samochody są moją własnościa, nie są picowane i naprawiane do sprzedaży, jak przyjeżdżają tak są wystawiane po odkurzeniu i umyciu.

Wszelkie pytania prosze kierować na:

- kom 661952414

- pw

Jeśli ogłoszenie zostało żle zamieszczone, prosze moda o ewentualne poprawienie bądz pouczenie mnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez paulo79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z licznymi zapytaniami i tel pseudo kupujacych i zastanawiajacych sie, informuje iz pojazd zostal sprzedany a szczesliwy nabywca odjechal nim do Wrocławia. Informuje rownież, ze posiadam 530i mpak + individual sedan, 540i sedan, 530i kombi, 330ci w mpaku, 323 sedan w mpaku i 320i sedan. Dziekuje za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest cycus pewnie bys przyjechal i kupil gdybys nie nalezal do grona zwyklych ogladaczy i zawracaczy dup. Ile bmw sprzedales w swoim zyciu? Tyle co ja w jeden tydzien wydaje mi sie. Nie podwazaj tego co pisze bo nie masz pojecia kim jestem i co sprzedaje przyjacielu i nie zycze sobie abys wypisywal teksty wyssane z palca. Tak naprawde dynda mi czy ty bys to kupil czy nie, przy takiej ilosci beemek jakie sprzedaje zupelnie nie zmartwilo by mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedales, czy iloma jezdziles? Dobrych samochodow sie nie sprzedaje. W ogole to jest forum milosnikow BMW czy ludzi, ktorzy zyja z wciskania ciemnoty innym? Chlopie, ogarnij sie, bo piszesz, ze czasem jedziesz do Niemiec i trafisz cos fajnego, a masz regularnie pare sztuk pod domem. Panie handlarz, nie rob Pan ze mnie wariata. Jak ktos pisze pierdy typu bestia i banditka, to chyba nie wie, co sprzedaje, albo wie, ale chce to dobrze zamaskowac przed kupujacym. Masz chociaz jeden samochod, ktory ma ponad 200 tys przebiegu? Dziwnym trafem patrzac na wszystkie oferty w necie auta 2005-2010 maja juz po 200tys i twoje 99 tez maja kolo 200tys. Prosze tez nie pitol, ze samochody sa twoja wlasnoscia, bo jak sa do oplat i na niemieckich tablicach, to w czym sie wyraza ta twoja wlasnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedales, czy iloma jezdziles? Dobrych samochodow sie nie sprzedaje. W ogole to jest forum milosnikow BMW czy ludzi, ktorzy zyja z wciskania ciemnoty innym? Chlopie, ogarnij sie, bo piszesz, ze czasem jedziesz do Niemiec i trafisz cos fajnego, a masz regularnie pare sztuk pod domem. Panie handlarz, nie rob Pan ze mnie wariata. Jak ktos pisze pierdy typu bestia i banditka, to chyba nie wie, co sprzedaje, albo wie, ale chce to dobrze zamaskowac przed kupujacym. Masz chociaz jeden samochod, ktory ma ponad 200 tys przebiegu? Dziwnym trafem patrzac na wszystkie oferty w necie auta 2005-2010 maja juz po 200tys i twoje 99 tez maja kolo 200tys. Prosze tez nie pitol, ze samochody sa twoja wlasnoscia, bo jak sa do oplat i na niemieckich tablicach, to w czym sie wyraza ta twoja wlasnosc?

Przeczytaj uwaznie ogloszenie, przyjedz i podważ to co jest napisane. Mam 8 aut do sprzedania i w ch... wolnej kasy jeszcze na koncie, wiecej aut nie nadaze zwozic bo schodza jak cieple bulki. Wiele moich wozow jest na forum i kazdy jest zadowolony wiec nie zycze sobie abys psul moje dobre imie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedalow szukaj pod kierownica kolego. Poki co ja nie uzylem w twoja strone zadnych inwektyw, poza tym, ze jestes zwyklym handlarzem.

W dodatku jak widac kompletnym burakiem. Bardzo szybko wyszla ci sloma z butow, o ktora tez cie podejrzewalem. W dupie mam ile masz kasy na kontach, rozumu w glowie okragle zero.

Tekst o nie nadazaniu ze zwozeniem :bag:. To mowisz, ze w Niemczech jest tak na kopy samochodow 99-2001, pelen oryginal, z przebiegiem do 200tkm i cena do 18000zl? mobile.de -> POKAZ!

Dla znajomego ogladalem 20-30 sztuk z M54B30 na pokladzie. Dwoch handlarzy przestalo ze mna rozmawiac jak im wytknalem wszystkie kombinacje w samochodach (To byly samochody glownie z przedzialu cenowego 25-30tys zl). Bedzie okazja, podwaze i twoje, spokojna twoja rozczochrana.

Edytowane przez dxtr71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...