Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Paczki-niespodzianki z gadżetami motoryzacyjnymi - chcielibyście?


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Co byście powiedzieli na dostawanie co miesiąc paczuszki niespodzianki z gadżetami BMW? Wykupujecie pakiet na cały rok albo kupujecie pojedynczą paczkę (np. jako prezent dla kogoś).

Koszt paczki to myślę 50-100 zł. Czyli 600-1200 rocznie.

Zawartość paczki to różnego rodzaju gadżety. Zawsze jednak jest to niespodzianka, gdyż nie wiesz co w paczce znajdziesz. Taka gwiazdka ale nawet co miesiąc ;)

Wśród gadżetów mogłyby się znajdować takie ******ły jak długopisy, plakaty, naszywki, przypinki, spinki, breloki, kubki, parasolki, czapki z daszkiem, koszulki, paski i inne.

Pomysł wpadł mi do głowy po obejrzeniu tego wideo:

Loot Crate - sierpień 2015

Koleś jest fanem gier i wykupuje tzw. LootCrate, który to jest składaną w USA paczką z gadżetami dla fanów gier i seriali.

W tym właśnie LootCrate dostał np. elegancki fartuch kuchenny z logo z BreakingBad, kubek ze Spidermana, super przypinkę z logo Hydry z Kapitana Ameryki i jeszcze kilka innych.

Paczka kosztuje 20$ czyli około stówy na PLN-y.

Docelowo takie paczki można by różnicować ze względu na markę. Tak aby fan BMW nie dostał bynajmniej długopisu Audi (a fe!) :D

Z góry dzięki za pomysły, sugestie, komentarze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie widzę potrzeby wydawania kasy na coś co mi się nie przyda lub nie spodoba wolę kupić czapkę wtedy kiedy potrzebuje dokładnie o takim wzorze i kolorystyce jaka mi odpowiada dla mnie to nie jest niespodzianka tylko wydawanie kasy na rzeczy które się w pełni nie przydadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długopis albo kubek za 100zł??? NIE!!! ;)

To były części składowe. Docelowo rzeczy w paczce miałyby wartość zbliżoną do wpłaconej kwoty.

I spoko, rozumiem że czasem można dostać coś w nie swoim guście ale też trzeba pamiętać że np za te 50 zł można dostać coś co w detalu kosztuje więcej.

Bardziej tu jednak chodzi o kolekcjonerski, fanboy'owski klimat. I radość z niespodziewanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...