Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowe fele w mojej Bunisławie :)


showtime-tv

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - przyszła wiosna, wiec pora dac Buni prezent. Dzisiaj dostała świeżutkie aluski z oponkami Goodyear 225/55/16. Fele pochodzą od modelu E60 :D Sliczny stan - zero rys. Fajnie chowają się do srodka - wzor mi sie tez podoba.

Nie chciałem 17" choc wiem ze pewnie by ladniej wygladaly, ale nie ukrywam ze w mojej okolicy szybko by je szlag trafil. Oceniajcie :)

Przód musze posadzić na glebie bo mnie denerwuje - wyglada jakby szedł w gore. Dupa siedzi a przód UP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale wg, mnei lepiej wygladałaby ładna czarna stalówka 16" na niżsyzm profilu jak to alu :roll:

Ta felga nie jest zbyt ciekawa, a do tego ogromny balon, ale jak tobie się podoba, to ok.

Podejrzewam,ze za te pieniadze coś ładniejszego byś miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele spoko. Przodek obnizysz i efekt rzeczywiscie sie wyostrzy. Tylko zbyt sztywno go nie stawiaj. 40 - 50 mm to chyba granica. Okolo maja bede szukal ladnych kolek do mojej Buni. Tez mysle ze beda to 16". bmw_beer

PS. Alcmax - twoje to Schnitzery 17"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z alcmaxem dogadujemy sie co do sprezyn na przod wiec mysle ze kwestia tygodnia kiedy pojdzie gleba 40 na przodzie. A co do felg to zdjecia nie oddaja w pelni tego jak auto wyglada na zywo... Balon ciut wysoki bo 55 ale nikt nie mowil ze go nie zmienie ;) Sadze ze wyglad sie poprawi na nowych sprezynach.

Na live wygladaja szeroko te kola, a efektu dodaje to, ze tak fajnie chowają sie fele do srodka, co jeszcze dodatkowo go poszerza

Sadze ze to kwestia gustu czy sie podobaja czy nie. Prawda jest taka, ze stac bylo mnie na lepsze 17" ale szkoda mi wywalac kase w bloto jesli chodzi o zawieche. A poza tym komfortu tez mi szkoda - i tak teraz jest twardszy i czuc bardziej dziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele spoko. Przodek obnizysz i efekt rzeczywiscie sie wyostrzy. Tylko zbyt sztywno go nie stawiaj. 40 - 50 mm to chyba granica. Okolo maja bede szukal ladnych kolek do mojej Buni. Tez mysle ze beda to 16". bmw_beer

PS. Alcmax - twoje to Schnitzery 17"??

<bmw_1> mam jeszcze bbs ale poszły do polerowanka <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...