Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kilka pytan dot e39


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Natrafilem dzisiaj na e 39 z 2001 r. po dachowaniu i kupilem z niej lampy przednie jak myslalem xenony.Po ogledzinach w domu okazalo sie ze chyba brakuje przetwornic i zarowek.

1. Czy moge do nich zapiac normalne zarowki( wejscie wyglada identycznie ale nie moglem sprawdzic z uwagi na zla pogode).I reszta kostek bedzie pasowac?

Mam zamiar wrocic na ten zlom za tydzien i tu pytanie :

2.Kierownica bedzie pasowac i czy trudno jest ja wymontowac ?

[ Dodano: 19 Marzec 07, 20:39 ]

Sprawdzilem... :cry: Lampy maja inne wejscia czyli moje kostki nie pasuja.A zarowek hb3 i hb4 nie da sie wmontowac bo srednica otworu w nowej lampie jest wieksza.Problem z kostkami moge rozwiazac tak ze przywioze je z tej rozbitej .Pozostaje jak umiescic zarowki?

Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłes w innym miejscu bym tu zajrzał, ale raczej Ci nie pomoge bo się nie znam na kwestiach o które pytasz.

wypowiem się natomiast o twoich brewkach - nie podobają mi się. pasowałyby do trójki ale piątka jest zbyt elegancka wg mnie na takie dodatki

natomiast ringi są zajebiste.... idę szukac takich na alegro :)

fele też masz śliczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja bym zalozyl xenony,tak jak bylo w tych lampach.Wtedy te lampy wygladaja kozacko.Sto razy lepiej swieca w nocy,nawet podczas deszczu wszystko widac.Uwierz mi ze nie bedziesz zalowal wydanych pieniedzy,ja u siebie mam xenonki i nie chce innego swiatla,ale jak chcesz koniecznie zarowki to latwiej bedzie tam wlozyc H7 bo ma podobna do D2S oprawke,tylko trzeba ja troszke podpilowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zarowki to HB3 i HB4, wiec maja inne podlaczenie jak H7, takie jak zgiety palec.Ponadto kostki nie pasuja do podlaczenia lampy wiec skombinuje je w weekend i sprobuje z moimi zarowkami( tez je trzeba specjalnie umocowac).Zobacze jaki to da efekt w nocy bo przeciez chodzi tu o bezpieczenstwo.Wiec jak nie da rady to je sprzedam.Nic na sile.Chyba ze dozbieram na przetwornice i zarniki a to znowu niemaly koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem sprawdzilem.Wczoraj przymierzylem lampy na aucie ,faktycznie wygladaja kozacko.Problem w tym ze prawej nie moglem wcisnac bo jakis czujnik albo cos do klimatyzacji blokowalo lampe.W kazdym razie lampy sa juz na ebay'u , stwierdzilem ze moge na nich troche zarobic a cala ta zabawa z dokupieniem zarowek, przetwornic i kabli....poza tym jednej nie moglem wsadzic.Mocowania tez byly troche inne.Dalem sobie siana.Kupie inne klosze z bialym kierunkiem albo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...