Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Myszka wita forum-owiczów


klusia7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemaneczko <bmw_2>

Na spoty będziesz miała kawałeczek, ale skoro ekipa z Leszna mogła - to dla Ciebie tylko 70 km dalej (no w sumie 140 :wink: )

Ale do pisania postów oraz czynnego udzielania się na forum nie potrzeba mieszkać na dolnym śląsku.

A może się przeprowadzisz ???? :mrgreen: bmw_beer

PS. Ja mieszkałem 74 km od Poznania 8)

Pozdr. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio 735 <bmw_2> czesc :)

[ Dodano: 20 Marzec 07, 16:29 ]

A może się przeprowadzisz ???? :mrgreen:
na spoty jak najbardziej :D ale z ta przeprowadzka odpada :) w pozku mam swoje mieszkanko, psiaka, rodzinke, prace :mrgreen: sa jak moje kule u nogi i mnie tu trzymaja :mrgreen: chociaz moze.. wroclaw to calkiem sliczne miasto :) moze pojade kiedys na jakis spocik i juz zostane ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolu :) ceść :)

Zawsze podoba sie nam to co nie nasze.... ha ha ja akurat wiele razy byłam we Wrocku i uważam, że jego klimat jest świetny.... Każdy ma swoje zdanie ale jeśli myślisz o Poznaniu to SERDECZNIE ZAPRASZAM ... :mrgreen: <bmw_2>

[ Dodano: 20 Marzec 07, 20:08 ]

Tomski Witam serdecznie :wink: Jak ładnie ... mysiu ... :mrgreen: :*

[ Dodano: 20 Marzec 07, 20:11 ]

witam rownolatke :mrgreen:

Witam. Wkońcu jakas kobitka.. To jak najprędzej prawko i autkiem na miasto :) <bmw> Wkońcu BMW wygląda tak ślicznie kiedy za kierownica jest.... kobieta :mrgreen: my piękne a bmw potezne bestie :wink: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu BMW wygląda tak ślicznie kiedy za kierownica jest.... kobieta my piękne a bmw potezne bestie

w zupelnosci sie z toba zgadzam <bmw_1> ... niestety prawko zaczne robic dopiero przed wakacjami :cry: no i ten nieszczesny zielony listek bedzie szpecil wyglad mojej buni :? pozdrowionka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety prawko zaczne robic dopiero przed wakacjami :cry: no i ten nieszczesny zielony listek bedzie szpecil wyglad mojej buni :?

:shock: to teraz juz trza naklejac ten listek? :? chyba czas na kilka lekcji doszkalajacych z przepisow :D Powariowali... Czas do wakacji zleci szybciutko i miejmy nadzieje ze wspolnie zjawimy sie na jakims zlociku happy_bmw

[ Dodano: 20 Marzec 07, 20:52 ]

Mi rowniez milo powitac <bmw_2> :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tak...ale mysle ze BMW jest na tyle szybkim samochodem ze nikt tego nie zauwazy hihi :twisted:

Ja bym tam nie naklejala :P masz racje nie zauwazy nikt :D byle by tylko bez mandatow jezdzic... zreszta my mamy swoj urok.. zatrzepota sie rzeskami, ladny szczery usmiech , trele morele i juz mozesz jechac a mandat nie wypisany rzecz jasna happy_bmw chyba ze sie trafi na sluzbiste bo takiego nic nie rusza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cie serdecznie :) <bmw_2>

Witam, witam :mrgreen:

[ Dodano: 21 Marzec 07, 12:12 ]

A swoją drogą ktorym sie lepiej jezdzi :D ? Bmką czy Cieniasem :D;) ;)

bmw_beer czesc . Czym sie lepiej jezdzi? Wiadomo predkosc i kulturka jazdy w <bmw> wieksza ale w cieniasie jakos pewniej sie czuje :wink: Wszedzie sie zmieszcze i jak na krotkie wypady w miescie na pewno lepsze :D Ale jak juz gdzies dalej to wiadomo odpada :roll:

Leszek

<bmw> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...