Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tanie nowe opony .... i dobre ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Muszę kupić opony letnie i najchętniej nowe, bo kilkuletnie używki to przeważnie straszne padaki. Opony jakie chcę to 195/60R15 lub 205/55.

Wie ktoś co warte są takie matadory, dębica furio, barum, bo handlarz powiedział mi, że nie handluje polskimi, bo krzywią się czy coś tam. Wiadomo, że nie powie, że dobre bo sprzedaje stare opony po 100 jak nowe ww są po ~170 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w drugim aucie jakieś dębice kupiłem nowe i niestety musze potwierdzić to co mówił tamten wlkanizator. Oponka po przejechaniu ok. 4 tys km wywoływała niesamowite bicia na kierownicy. od tamtej pory kupuje tylko używki renomowanych producentów. w zeszłym tygodniu kupiłem 2 michelinki 205/65/15 ok 1cm bierznika po 60 pln za sztuke z założeniem, wyważeniem i montażem na poczekaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zastanawiałeś się nad używkami dobrej firmy w dobrym stanie??

ja sobie na zimę kupiłem za 500zł 4 oponki michelina Alpina z bieżnikiem 6-7mm, fakt że śniegu było jak na lekarstwo, ale to co było to dawały radę bardzo dobrze a na mokrym i suchym poprostu świetne opony i nie zamieniłbym ich na nowe czy to barumy czy matadory czy jakąś inną markę z tej półki cenowej.

Letnie mam z przodu continentale z tyłu good yeary z którymi kupiłem auto, bieżnik jest OK, ale nie są to nówki i póki co dają radę.

Osobiście plan mam taki, że na przyszły sezon kupię do przodu najprawdopodobniej nowe na przód a na tył zawsze będę kupował używki dobrej marki w dobrym stanie.

Najprawdopodobniej,bo jak sobie pomyślę dać 400zł za oponę nową, albo 300zł za 2 używane w bardzo dobrym stanie to się mocno zastanawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chcesz profil 60, rozmiar 195/50/195 jest duzo tanszy i z cena jednej opony mozna zejsc ponizej 200 pln i beda to opony np GOODyEAR EXELENS , albo TOYO czy Pirelli bmw_beer

tak, ale ten rozmiar nie jest dedykowany do mojej berci ... przekłamania prędkości, poza tym mam dosyć twarde zawieszenie i jak wsadze niski profil, dobije ciśnienie, to mi zęby powybija :D. W zakrętach będzie fajnie, ale nasze drogi są z Marsa ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niewiem gdzie kupowales uzywki ze masz taki zdanie na ich temat. ja kupuje u goscia w okolicach trzebnicy zawsze w rewelacyjnym stanie za 80zl za sztuke.za 100zl to masz jak nowe nie sa stare gosc targa je z angli z aut po wypadku sciaga, wiesz przod to mam na sezon ale tyl to na 1.5tysia km no max 2tysie :D jak bym mial kupic nowe to bym tylko na opony zarabial,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niewiem gdzie kupowales uzywki ze masz taki zdanie na ich temat

jeszcze nie kupowałem, narazie oglądałem i w moich okolicach są sami zdziercy i sprzedają po 100 poparciałe padaki z 4 mm bieżnikiem około 7, 8 letnie. Takich nie kupię.

to rzeczywiscie jakiś szicior

ja moje alpiny kupiłem tak jak pisałem 6-7mm bieżnika, dwie z roku 2003 i dwie z 2004, oponki w bardzo dobrym stanie

acha, oponki kupiłem przez allegro tylko od gościa z wrocka tak żebym przed zakupem mógł obejrzeć no i osobiście toto odebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niewiem gdzie kupowales uzywki ze masz taki zdanie na ich temat

jeszcze nie kupowałem, narazie oglądałem i w moich okolicach są sami zdziercy i sprzedają po 100 poparciałe padaki z 4 mm bieżnikiem około 7, 8 letnie. Takich nie kupię.

kolego beryl w miejscowosci WISZNIA MAŁA kolo sprzedaje te oponki co pisalem wyzej .naprawde warto sie do niego przejechac .to jest droga nr5 kierunek POZNAN 13km od E.LECLERKA czy jak kto woli od mostu Trzebnickiego polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niewiem gdzie kupowales uzywki ze masz taki zdanie na ich temat

jeszcze nie kupowałem, narazie oglądałem i w moich okolicach są sami zdziercy i sprzedają po 100 poparciałe padaki z 4 mm bieżnikiem około 7, 8 letnie. Takich nie kupię.

kolego beryl w miejscowosci WISZNIA MAŁA kolo sprzedaje te oponki co pisalem wyzej .naprawde warto sie do niego przejechac .to jest droga nr5 kierunek POZNAN 13km od E.LECLERKA czy jak kto woli od mostu Trzebnickiego polecam

masz jakiś nr telefonu do tego składu opon w wiszni małej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...