Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jaki model silnika??


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem bo nie mam pojęcia jaki mam model silnika w papierach pisze jakiś smieszny numer tzn taki "206ed21663815" a na bloku w sumie to jeszcze nie sprawdziłem i moge sie czegoś dowiedzieć po tym numerze?? silnik siedzi w e30 ale nie jest tam od początku był przeszczepiony i podobno silnik jest z 96 roku za jakie kolwiek wsazówki dzięki

aha gdzie moge znaleźć numery silnika?? w którym miejscu?? z kąd można ściągnąć książkę serwisową do e30 po polsku jeżeli istnieje taka i najważniejsze jakie powinno być ciśnienie oleju w silniku?? pytam ponieważ musze zmierzyć bo chyba panewki do wymianki mam. jeżeli ktoś się orientuje jaki koszt bedzie takiej naprawy był bym wdzięczny za info tzn chodzi mi o okszta wszystkich panewek(korbowody i główne), a i jezeli sie ktoś orientuje w cenie takich części jak pasek rożrządu komplet i sam pasek, wtrysk, pierścienie, za jaką kolwiek pomoc bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Klego Tu jest instrukcja obsługi di E30 w pliku Pdf. http://hopka.pl/z691

A co do silniko to mozesz sprawdzić Vin dekoderem na necie! np. tutaj http://www.e34.de/vin/

Pasek rozrządu cena w granicach od 50 do 100zł zaleznie od firmy

Kompletny rozrząd na allegro jakieś 250zł

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z kąd mam wziąć ten vinn??

książka sie nie otwiera do końca i dalej szukam numerów silnika bo pod kolektorem wydechowym nie ma a z drógiej strony jest strasznie ciasno

VIN jest to numer nadwozia samochodu masz go w dowodzie rejestracyjnym 7-em ostatnich znaków mówi wszystko o twoim samochodzie jak chcesz to na gg3084824 podaj mi numery i sprawdzę w ETK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN jest to numer nadwozia samochodu masz go w dowodzie rejestracyjnym 7-em ostatnich znaków mówi wszystko o twoim samochodzie jak chcesz to na gg3084824 podaj mi numery i sprawdzę w ETK
VIN to numer nadwozia. Tutaj sprawdzisz: www.realoem.com

Zgadza się , że to wszystko sprawdzisz jeśli silnik jest oryginalny :| , a tutaj po

przeszczepie ...... ciężko wyczuć :?

Najlepiej jeśli podjedziesz do jakiegoś porządnego warsztatu , wtedy jakiś

znający się mechanior odpowie na większość Twoich pytań <bmw_1>

ps. Jak już się dowiesz o silniku , to napisz mi na gg , jakieś części się znajdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...