Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Poszukiwana e39 (igiełka) z końcówki produkcji benzyna od 2.5, diesel tylko 3.0


wisnia1419

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś opinie o tych egzemplarzach?

M-PAKIET INDIVIDUAL CARBON 2004r.SERWIS TOP! MEGA! (5816686760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

M-PAKIET INDIVIDUAL SPORTSIZE 2002r MEGA OPCJA !! (5810617410) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Srebrna ponoć cała malowana info od sprzedającego ale nie wiem z jakiego powodu. Obie ma ten sam sprzedający i w niedzielę jedziemy oglądać. Każda podpowiedź i opinia mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam sprzedawca a rożne rejestracje może jakiś ,,uczciwy,,handlarz

Jak wszyscy którzy handlują autami zarejestrowanymi w kraju:evil:(jedno auto z Leszna a drugie Kłodzka).Te auta to na bank jakieś miny.No chyba że ktoś jest tak naiwny że uwierzy w to,że ktoś sprzedał handlarzowi igiełkę taniej tylko po to aby ten mógł zarobić:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci wszyscy polscy handlarze to na jedno kopyto. Wypoleruje jak psu jajca, cene da wysoką, wiec klient może pomyśleć, że ma do czynienia naprawde z topową wersją, więc wsiada w auto i gna pół polski (nie w twoim przypadku) przyjeżdza napalony mniej lub bardziej, i skoro już tyle przejechał to akceptuje wady jakie auto na pewno ma...plus liczy sie, albo nie liczy, że coś przeoczył i jeszcze coś wyskoczy.

Oczywiście generalizuje, ale to 90% handlarzy w PL.

Ja też za swoją pierwszą beemkę spoglądałem raczej w strone perełek i igiełek kosztem droższej ceny, bo niby igla musi swoje kosztować, teraz mam podejście odwrotne. Wole kupić taniej, do ogarnięcia czy to mechanicznego czy lakierniczego, niż kupić perełkę a i tak pakować kase :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...