Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Videorejestrator, potrzebna pomoc.


streetracer!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym tygodniu miałem bardzo nieprzyjemne zdarzenie, generalnie ktoś samochodem (prawdopodobnie dostawczym) zmiażdżył lewy tylny błotnik mojego samochodu, który był zaparkowany przy ulicy. Oczywiście sprawcy na dzień dzisiejszy brak. Postanowiłem od tego momentu monitorować sytuacje zaparkowanego pojazdu. Przeczytałem wiele o rejestratorach ale jako że się na tym nie znam trudno mi jest wybrać odpowiedni. Myślałem o takim który będzie nagrywał z przodu i z tyłu. Problem polega na tym, że chciałbym mieć dobrą jakość (czytaj możliwość odczytania tablic lub rozpoznania twarzy) z nagrania w dzień i w nocy, oraz żeby urządzenie nagrywało na okrągło, czyli pod czas jazdy zasilanie z auta a na postoju z baterii lub tez z auta pod warunkiem że rano bmw_0 odpali. Bardzo proszę ludzi którzy mają pojęcie lub doświadczenie o poradę jak taki monitoring uzyskać najlepiej w kwocie do 500zl. Jeśli wymyślam cuda i tak się nie da to proszę mnie wyprowadzić z błędu. Z góry bardzo dziękuję bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 500 zł tylko zwykłe wideorejestratory typu Prestigio lub Overmax - china, trzeba szukać czegoś co nagra na kartę 64 giga, zazwyczaj w tym budżecie będą do 32 a na to raczej nie nagrasz całej nocki w jakości HD i to z dwóch kamer, w sumie na 64 też nie.

Rozwieś kartki w okolicy czy ktoś nie widział zdarzenia - zaznacz, że za pomoc nagroda finansowa. Najlepszy monitoring to czujni sąsiedzi. Nie wiem gdzie parkujesz auto ale może lepszym i tańszym rozwiązaniem bedzie monitoring podwórka.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...