Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Uwaga oszust!!


Knopers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie polecam robić jakichkolwiek interesów z Michałem szymczakiem z Wałbrzycha, sprzedał docisk "m57" i przerobiony jednomas z m50 na 240mm, i mimo tego że jednomas był przerobiony krzywo i trzeba było go wywazac grubo (z jednej strony trzeba było ściągać prawie 5mm) to docisk który miał być niby m57 okazał się ze to m47, odkryte po paru miesiącach ponieważ auto stało na warsztatach bo nikt nie mógł tego złożyć z racji samych problemów, to powiedziałem to gościowi a ten żebym dupy nie zawracal i mnie zablokował. Nie polecam robić z nim transakcji żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ednomas był przerobiony krzywo i trzeba było go wywazac grubo (z jednej strony trzeba było ściągać prawie 5mm)

Nie było widać tego gołym okiem?

Po drugie nie spotkałem nikogo co by dawał gwarancje na kilka miesięcy... Co do docisku to też nie mogłeś sprawdzić?

Wyzywasz gościa od oszustów,a nie sprawdziłeś co kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz ze nie było widać. Przynajmniej dla mnie

Nie jestem takim mechanikiem, nie myślałem o tym ze coś może być nie tak. Przysłał mi zrobiony zamach, ładnie wyglądał, nie sądziłem ze ktoś to tak zrąbał. Wiem ze nikt nie daje na tyle gwarancji ale co miałem zrobić? Od razu dałem na warsztat auto żeby zrobili, nikt nie potrafił tego zrobić na jednym, nie dało się tego złożyć, męczyli się długo, później zawiozłem to do leo i on ogarnął sprawę. Ja pierwszy raz sprzęgło robiłem w tym aucie i nie miałem pojęcia co i jak. No ale to ze zamach krzywy to już pomijam no mógł ktoś krzywo zrobić, udało się wyważyć, a docisk zarzekał się ze m57, że 3.0, a po numerze wychodzi ze to m47 i dlatego nic nie pasowało do siebie. Ani przepraszam ani nic tylko ze dupe zawracam i ze stara sprawa? Tak się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający nie musiał dawać żadnej gwarancji kupującemu, bo ten mógł a wręcz powinien reklamować towar w ramach rękojmi (ma na to 2 lata) i sprzedający jest zobowiązany taką reklamację rozpatrzyć. Jednak gdy rozpatrzy negatywnie pozostaje nam sąd.

Ja z kolei kupiłem katalizator uniwersalny z wkładem metalowym od firmy PAMAKU i też kompletnie nie jestem z zakupu zadowolony + nie polecam:

1. Okazał się wadliwy (przedmuchy)

2. Dopiero za którymś mailem ze zdjęciami okopcenia powiedzmy, że uznali że faktycznie ma wadę (tak jakbym reklamował sobie dla żartu + nieistotne info typu od 15 lat takiego przypadku nie mieliśmy: to chyba tym bardziej można klientowi bezproblemowo wymienić?)

3. Firma nie chce oddać za montaż wadliwej sztuki

4. Musiałem wpłacić kaucję za przysłanie sprawnego... na zwrot której czekam do dziś (teraz ponad miesiąc).

Uroki zakupów z internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tu jest ten problem. u mnie ten zamach po przerobieniu kolejnym zostal zamontowany do samochodu, natomiast musialem zaplacic za inny docisk juz m57. jeszcze probowal wmowic mi ze docisk byl z 535d E60, powiedzialem ze po numerach wychodzi ze to m47, a ten zebym dupy nie zawracal, ze duzo czasu minelo, ze cwaniak przez internet jestem i zebym wpadal, po czym mnie zablokowal, heh. taki cwaniaczek internetowy wyszczekany, po prostu przestrzegam przed nim jesli ktokolwiek bedzie mial stycznosc z ta osoba :) ja sprawe olewam juz, adresu jego nie pamietam, ale zeby ktos nie popelnil tego bledu co ja. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...