Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


wspomaganie kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio jak jechalismy na trasie przy gwaltownym ruchu kierownica w prawo wyswietlily sie wszystkie kontrolki i wylaczylo sie wspomaganie kierownicy!! Kuzyn wylaczyl silnik zresetowal kompa i wszystko bylo ok. O co chodzi?? dobrze ze nic sie nie stalo... prowadzil moj kuzyn (jest swiezym kierowca)... mozliwe jest ze cos wlaczyl przez przypadek?? czy to elektryka jest do dupy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zaczac od sprawdzenia:

w zegarach sa 3 plytki drukowane. Problem ich gasniecia lub swiecenia wszystkich na raz (predkosciomierz wskazywal mi juz nawet 240 w miescie...) zwiazany jest z przerwaniem obwodu lub niedokladnym stykaniem. Naprawa (w sensie zalutowanie) raczej nie przynosi rezultatu - koszt licznikow to ok 150 zl.

Wspomaganie - napisz jak ogolnie sie sprawuje, i czy dotad nie bylo z nim problemow.

Nie stawialbym na awarie komputera (chociaz moze sie myle bo znawca nie jestem..) jesli problem by sie powtarzal, mam dobrego mechanika - tyle ze w WLKP.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zegarach sa 3 plytki drukowane. Problem ich gasniecia lub swiecenia wszystkich na raz (predkosciomierz wskazywal mi juz nawet 240 w miescie...) zwiazany jest z przerwaniem obwodu lub niedokladnym stykaniem.

z zegarami nie mam problemow (tylko czasem wskaznik spalania jak sie zatrzymuje to pokazuje 30:) )

pod zegarami kontrolki sie zaswiecily... i na dachu w komputerze... tak jakby nagle zwariowal... wspomaganie sie wylaczylo... zdazylo sie to 2 razy tego samego dnia jak prowadzil kuzyn... wczesniej nie bylo zadnych problemow... to stara poczciwa bunia... a on moze nie potrafil do konca jej prowadzic... sama nie wiem dlatego sie pytam czy ktos spotkal sie z takim problemem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...