Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pasta do polerowania


FRYCIU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Kolego powiem ci tak zadnej pasty tempo nie używaj no chyba ze chcesz żeby ładnie wyglądał w momencie sprzedaży. Jezeli masz dobra polerkę i umiejętności możesz użyć farekli ale ja polecił bym mleczko do polerowania o nazwie SONAX w takim czerwonym pojemniku ( mleczko najlepiej w kolorze różowym, ja takie używam ). SONAX ma ta zaletę ze daje rade przy polerowaniu ręcznym ale lepszy efekt daje w momencie kiedy używasz do tego choćby najzwyklejszej wiertarki ( z regulacja obrotów ) i gąbki polerskiej za ok 20zl. Użyj tego preparatu a efekt i zadowolenie będziesz miał gwarantowane. Co do past koloryzujących to sobie odpuść bo to g... daje. Jeżeli masz jakieś ryski i bardzo chciałbyś się ich pozbyć to wpadaj do mnie, wytłumaczę ci co i jak. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz użyć farekli

Farecla jest calkiem niezla.

Dobra na spolerowanie rys jest tez pasta robiona przez firme PPG o nazwie Pate P5.Chociaz dawno juz jej nigdzie nie widzialem.

Pozatym jej cena byla dosc wysoka.

TEMPO radze uzywac tylko recznie.

Kiedys chcialem sobie polepszyc i przepolerowalem sobie auto maszynowo uzywajac TEMPO.Tak mi zachlapalo plastiki i uszczelki,

ze mialem pozniej problemy z usunieciem tego cholerstwa.Przy polerowaniu maszynowym to normalka ze zachlapie,ale kazda normalna paste mozna latwo domyc.TEMPO niestety nie.

Najlepiej jest uzyc jakiegos mleczka,jezeli lakier nie jest mocno zmatowialy.

Chocby nawet SONAXA ,o ktorym pisal Predator

Mleczka SONAXA co prawda nie uzywalem ale uzywalem innych kosmetykow tej firmy i chwale ja sobie.SONAX robi jakosciowo dobre produkty i ma dobra marke.

Ceny tez nie sa jakies z kosmosu wziete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! ja polecam tak jak koledzy powyzej mowia FARECLA G3 to najlepsza pasta polerska jak niemasz polerki wez wiertarke z mozliwoscia regulacji obrotow ustaw max 1600obr kup gąbke do polerki mozesz kupic w kazdej mieszalini farb potem wiadro z woda i jedziesz z koksem niedoprowadzaj tylko zeby wyschla gabka caly czas na mokro polerowanie po wszystkim splukaj i Tempo lub turtle wax recznie i bedzie sie sklic jak lusterko jak masz wiksze rysy gdzies czy cytrynke to zbierz to paierkiem wodnym 2000tys przed polerowaniem farecla past to co zmatowisz spowrotem przywruci polysk.ja tak robie caly czas najlepszy sposob.pozdr. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, ja jadę 30.03 do znajomego zakładu(basja) zajmującego się takimi tematami, w oparciu o preparaty SOnax. Jak wróce, to wkleję zdjęcia i opiszę wrażenia, ceny itp.

Wiem, że we Wroclove, jest filia Diamentowej ochrony lakieru ( Jewelutra czy jakoś tak ), ale ceny mają tam spore- aczkolwiek efekt miażdzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem polerkę maszyną z dokładnym myciem po wszystkim za 300zł,ale bez prania tapicerki tylko zwykłe odkurzanie. Małe autko 250zł. Jeśli uda mi sie coś otworzyć własnego teraz to myślę,że cena będzie taka jak podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...