Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Coupe zawiecha stuka [foto]


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najerzdzam na jakies bampy czy jadac wpadam w dziury strasznie jest to glosne, nie jakos ze jak by cos luzno bylo ale jest bardzo glosne i twarde w srodku dla mnie, dzisiaj wjecalem sobie na kanal w garazu i najpierw na stojacym sprawdzalem recznie stabilizatory drazki i wachacze a pozniej na podniesionych kolach, fakt ze zawsze byly jakos napiete bo mialem tylko seryjny lewarek ale jak machalem wszystkim to nigdzie nie bylo najmniejszeggo luzu;/ lapalem za kolo od dolu i za gore , tez zero... dopiero jak zlapalem za boki kolo i byl 2 mm luz, przygladalem sie z ojcem dlugo i wyszlo na to ze ten luz jest na drazku kierowniczym gdzies tam pod gumami bo to powodowalo ze kolo mialo taki ''ciezki'' luz szarpiac kollo na boki. To byl jedyny luz a obu kolach na tych drazkach, czy to moze powodowac taka glosna prace? raczej mysle ze nie, na dole sa foty i dziwia mnie strzalki na tulejach wachacze ze ida do srodka? nie powinny do gory isc? moze dlatego takie twarde bicie jest?

c00174fdfbda0171.jpg

521c49af38af0004.jpg

bd5fcf2f146e3767.jpg

14d450da722ba21e.jpg

bb2197e02f4e3124.jpg

df56a746f1edc3b1.jpg

fe38834fdd9a1628.jpg

893da4606178150f.jpg

b4495d32617ab7a6.jpg

c7ed25108f70f3d6.jpg

de474fe8bcf010ce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź na diagnostykę to Ci wyszarpią i każdą stronę

ja ostatnio byłem na metalowców, to tylko za szarpaki skasowali mnie 10zł, okazało się że mam wszystko w porządku

a swoją drogą od drążka koło lata własnie na boki, słychac to a z boku przy podjeżdżaniu pod progi wygląda jakby Ci koło chciało się urwać, tak jakoś mocno cofa się do tyłu

koszt drążków lemfordera 150zł(tylko nie wiem czy jeden czy dwa :| ) i zbieżność w afto chipe - 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, bylem na stacji dzisiaj i tak; przednia zawiecha prawy amor ZERO lub mniej ;] lewy lepiej ale to juz bez znaczenia a tylnia po 55%.

I tu moje pytanie, Chce wymienic 2 amorki 2 tuleje i 2 swoznie (lub 4 ale ludzie mi mowia ze dlugie lepiej zostawic)

Czy jest cos jak np. poduszka amortyzatora w zawieszeniu w kielichah ktora tez przydalo by sie wymienic? mowa o przednim zawieszeniu. I czy robocizna jest w przystepnej cenie, czyli 50 za amortyzatory i 30 za tuleje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja miałem u siebie podobny problem.Myślałem że to wachacze a okazało sie że właśnie padło górne mocowanie amora! Kupiłem ja w Intercarsie,chyba po 90 zł za sztuke. A wymiana 40 zł za strone,bo trzeba całą kolumne McPersona wyciągać :D Pozdrawiam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia zawiecha prawy amor ZERO lub mniej ;] lewy lepiej ale to juz bez znaczenia

Też tak miałem u siebie, że prawy przedni amortyzator miał 6% sprawności, a lewy ponad 70%. I teraz sachs M-technic leży na półce :(

polska

[ Dodano: 15 Czerwiec 07, 22:03 ]

a jak to z tymi drazkami... mam luz jak pisalem tam przy tym jak wchodza w przekladnie przy gumie karbowanej i ludzie pisze ze jak wymieniac drazki to cale a nie koncowki.. ja nie kumam nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...