Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Navi z androidem chinol


długi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przyszła navi,zaraz jadę po ramkę (350 zł w ASO w lubinie).grzesiek2304 , czyli jeden z najlepszych tutaj elektryków i elektroników będzie miał co robić:wink:(teoretycznie założył bym to sam ale praktycznie chodzi o pretekst żeby się spotkać nie tylko w pracy.....bmw_beer:drunk: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij, że może dojść cło, jak weźmiecie jedną dużą paczkę z kilkomasztukami to napewno będzie cło. Jedna sztuka...mooooooże przejdzie bez.

Z tej strony to akurat nie trzeba martwić się o cło, bo radia wysyłane są z UK bądź z Niemiec, mają swoje magazyny w Europie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i już założyłem.Mam filmik z neta jak to zrobić ale wystarczy poczytać i obejrzeć.Nic trudnego,jak ja to zrobiłem to każdy to zrobi:mrgreen:Jest tylko jeden szkopuł,mianowicie ramkę którą wczoraj kupiłem musiałem oddać bo to nie ta ramka której numery podaliście.Są to numery ramki którą mam w aucie.Żeby w nią włożyć panel klimy,trzeba lekko "stuningować" ramkę bo inaczej nie wejdzie.Jak już weszło to słabo to wygląda ale na razie musi być.Ma ktoś numery ramki w którą wchodzi panel klimy zamiast schowka?Ogółem wszystko fajnie działa puki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła navi,zaraz jadę po ramkę (350 zł w ASO w lubinie).grzesiek2304 , czyli jeden z najlepszych tutaj elektryków i elektroników będzie miał co robić:wink:(teoretycznie założył bym to sam ale praktycznie chodzi o pretekst żeby się spotkać nie tylko w pracy.....bmw_beer:drunk: )

zawsze można jakiś bezpiecznik wyjąć i będzie pretekst :drunk: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że to może być ta część:

[TABLE]

[TR=class: r0 pos12]

[TD]12

[/TD]

[TD=class: edge3]Instrument panel, switch centre[/TD]

[TD][/TD]

[TD]1[/TD]

[TD]09/1999[/TD]

[TD][/TD]

[TD]51167001410[/TD]

[TD=class: price]$91.73[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

For vehicles with

Smoker package

and

On-board monitor with TV

and

Navigation system Professional

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszła wada.Nie czyta CD/DVD.Płyta wchodzi ale się nie kręci,pokazuje NO DISC.W sumie jest mi to zbędne na maxa ale szkoda że nie chodzi.Wiem że prędzej czy później zawsze z tym jest kłopot a u mnie od razu,czyli nic gorszego już mnie nie powinno spotkać:wink:Co do ramki to nie zamawiam,bo nie chcę znowu "wyjść na głupa":mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszła wada.Nie czyta CD/DVD.Płyta wchodzi ale się nie kręci,pokazuje NO DISC.W sumie jest mi to zbędne na maxa ale szkoda że nie chodzi.Wiem że prędzej czy później zawsze z tym jest kłopot a u mnie od razu,czyli nic gorszego już mnie nie powinno spotkać:wink:Co do ramki to nie zamawiam,bo nie chcę znowu "wyjść na głupa":mrgreen:

A kupowałeś na allegro czy przez tą stronę? U mnie do tej pory wszystko ładnie hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...