Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 et felg


Kowal929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pomoze ktos bo im wiecej czytam tym mniej wiem:evil:moj Touring ma zawias s226 sport suspensions settings jakie et bedzie dobre na przod i jakie na tyl?Chce tym autem normalnie jezdzic czasami w 5 osob i zeby nic nie tarlo.

Na przod myslalem et 40 a na tyl et 35 czy odwrotnie bedzie lepiej?felgi 18 " kazda ma 8j opony 225 bede chcial zalozyc.

Moze ktos cos podpowiedzic bo nie chce kupic dystansow i nic nie zrobic bo bedzie zle.:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felg nie mam jak założyć bo są 5 x 112 i muszę kupić adaptery dlatego pytam czy jak kupię adaptery 20 i 25 mm to będzie ok.bo felgi jeździły w Bmw 6 mają et 60 i dostałem adaptery 45 mm i wiem że mi to nie wejdzie dlatego zapytałem.dzisiaj założę tak jak dostałem z ciekawości tylko ile wystają za nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalowi chyba chodzi o to jaki dystans maksymalnie mu wejdzie.

Mi z tyłu przy feldze 8,5j z oponą 225/40 przy et 50 i dystansem 15 mm było bez problemu. Et 20 raczej będzie tarło, tak przynajmniej było u mnie.

Wydaje mi się że nie ma adapterów 20 i 25 mm.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalowi chyba chodzi o to jaki dystans maksymalnie mu wejdzie.

Mi z tyłu przy feldze 8,5j z oponą 225/40 przy et 50 i dystansem 15 mm było bez problemu. Et 20 raczej będzie tarło, tak przynajmniej było u mnie.

Wydaje mi się że nie ma adapterów 20 i 25 mm.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Dzięki o to mi właśnie chodziło jakie et mi wejdzie żeby było ok.

Adaptery już zamówiłem 20 i 25 mm są takie więc z przodu dam 20 a na tył 25 i będę miał tak samo jak ty bo moje felgi mają et 60.Mam nadzieję że wszystko będzie tak jak ma być dojdzie paczka i dam znać czy wszystko pasuje i pokaże jak wygląda na komplecie felg:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na foto relacje :)

Swoją drogą tak na marginesie, nie wiem czy taki temat jest ale mozna by zalozyc jeden i zeby kazdy wrzucil foto z opisem jaka felga, ile j szaroka, jakie et, ew jaki dystans ? :)

Tapnięte z Mojego NOTE 3

Aktualnie jestem w Holandii będę w poniedziałek:wink:

Jeżeli adaptery już mi gościu wysłał to foto relacja będzie we wtorek lub środę po trasie trochę turasa się wymyje i fote jakas pstrykne na nowych letnich bucikach:)happy_bmw

A co do tematu może i by się taki przydał zdjęcie auta i opis tak jak napisałeś.

Edytowane przez Kowal929
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...