Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


szkoda z OC sprawcy


Rekomendowane odpowiedzi

witam, orientuje się ktoś jak to jest z wyceną cześci których "niema" (dostępne tylko ASO)??

tydzień temu w bok mojej e30 wjechał fiat seicento :bag::bag: uszkadzając drzwi i listwe,

listwa ozdobna oraz spinki do niej zostały policzone bardzo fajnie (cena z aso) ale problem polega w drzwiach...

teoretycznie drzwi do e30 coupe jako nowych nie ma nigdzie, a praktyce są tylko w aso i kosztują ponad 2200zł ale pan rzeczoznawca stwierdził że te drzwi na UPARTEGO (dosłownie padło to słowo) można wyszpachlować lub poszukać na rynku wtórnym i zaproponował za nie 250zł!!!!

moje obecne drzwi które zostały uszkodzone miały jedną skaze (ryse), a tak poza tym są jeszcze w ori lakierze (120um)! więc nie wyobrażam sobie ich szpachlować lub szukać 30 letniej części na rynku wtórnym!

jak to wygląda od strony prawnej? wiem że TU musi doprowadzić samochód do stanu nie gorszego jak przed kolizją ale jak to wygląda z tym szpachlowaniem i montażem używanych części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane części? Tak jeżeli robisz sam. Na rozliczenie bezgotówkowe nie ma takiej opcji.

Wstawiaj do warsztatu i zrób na fakturę. Kumpel miał to samo z volvo V40.

Rzeczoznawca: "Panie. takich drzwi nikt nie robi. tylko oryginał" Dostał za drzwi, listwę, malowani i cieniowanie 4500 za drzwi od auta wartego 9

Piszesz do TU ze się nie zgadzasz z wyceną rzeczoznawcy i możesz powołać swojego albo wstawić do warsztatu do naprawy na fakturę.

Aż strach wyjechać moją srebrną :/ Żeby to chociaż jakiś M power albo AMG a tu kuurywa yebane seicento.....

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane części? Tak jeżeli robisz sam. Na rozliczenie bezgotówkowe nie ma takiej opcji.

Wstawiaj do warsztatu i zrób na fakturę. Kumpel miał to samo z volvo V40.

Rzeczoznawca: "Panie. takich drzwi nikt nie robi. tylko oryginał" Dostał za drzwi, listwę, malowani i cieniowanie 4500 za drzwi od auta wartego 9

Piszesz do TU ze się nie zgadzasz z wyceną rzeczoznawcy i możesz powołać swojego albo wstawić do warsztatu do naprawy na fakturę.

najprawdopodobniej wstawie na bezgotówkową ale zdziwił mnie fakt że rzeczoznawca może zaproponować używaną część lub naprawe bo nowa jest "za droga"

Aż strach wyjechać moją srebrną :/

Lijo Ty wogóle nią jeździsz? czy już **** się przyzwyczaiła do e46? lolollolol

Żeby to chociaż jakiś M power albo AMG a tu kuurywa yebane seicento.....

a to prawda, jeszcze dzień wcześniej Pan ustrzelił nim dzika i pokleił zderzak taśmą :bag: nie musze mówić jak to wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwił mnie fakt że rzeczoznawca może zaproponować używaną część lub naprawe bo nowa jest "za droga"

Nie miał prawa tak powiedzieć jako rzeczoznawca ubezpieczyciela. Ale to standardowa procedura ..... w Polsce.....

Lijo Ty wogóle nią jeździsz? czy już **** się przyzwyczaiła do e46? lolollolol

Wystawiłem z garażu w Bolesławcu i postawiłem w garażu u Pawła lolollolollolol

jeszcze dzień wcześniej Pan ustrzelił nim dzika i pokleił zderzak taśmą :bag: nie musze mówić jak to wyglądało...

Gościu chyba za dużo grał w Garmagedon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz miec auto zrobione tak jak przed wypadkiem.. jedynie moze policzyc przy wycenie koszty amortyzacji

kr

Krzychu to ile można odjąć za 1 rysę ok 1cm??

poprosiłem o powtórne oględziny innego rzeczoznawcy, miał być w piątek ale do dziś ani słychu ani widu po nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...