Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


IV ZLOT BMW OPOLE


Arkadio..Opole

Rekomendowane odpowiedzi

BMW KLUB OPOLE organizuje w Skarbimierzu IV już ZLOT BMW . Impreza ropoczyna się o godz. 11.00 22 kwietnia, czyli już niedługo. Będzie okazja stanąć do rywalizacji na 1/4 mili i kto chętny, pokręcić sie na betonie. W tym samym czasie będą tam odbywały sie zawody profesionalistów na 1/4 . W imieniu całego BMW KLUBU OPOLE zapraszam was do udziału w tej imprezie . <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym czasie będą tam odbywały sie zawody profesionalistów na 1/4

A co to za zawody profesjonalistów , ktos to oganizuje ? bo ostatnio to na glownej

płycie były takie górki z ziemi + znak TEREN PRYWATNY - WSTEP WZBRONIONY :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisało teren prywatny ponieważ lotnisko te jest wykupione i powstaje tam firma lecz zostal tam jeszcze jeden dlugi odcinek na ktorym mozna zorganizować zawody, bedą tam startowali profesionaliści czyli coś podobnego do Mistrzostw Polski na 1/4. Całą tą impreze sponoruje prawdopodobnie Dealer BMW ze Śląska, a BMW KLUB OPOLE organizuje w tym samym czasie ZLOT BMW na którym można bedzie sie ścignąć na ćwierć mili z resztą beemkowiczów, a kto chętny to pokręci się na betonie. Serdecznie zapraszam, naprawde warto . Rok temu wszystkim się podobała impreza . Pozdrawiam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą tą impreze sponoruje prawdopodobnie Dealer BMW ze Śląska, a BMW KLUB OPOLE organizuje w tym samym czasie ZLOT BMW

Tzn kto konkretnie to organizuje bo dalej nic z tego nie rozumiem , przepatrzyłem na

necie ale nie widze zeby ktorykolwiek klub zajmował sie organizacja zlotu ani scigania

w skarbimierzu w terminie o ktorym piszesz , po drugie skoro ktos robi profesjonalna

impreze to jaki Wy macie w tym udział ? 2 imprezy jednoczesnie ?

Chyba ze to zwykły NIELEGAL ?

Rok temu wszystkim się podobała impreza .

Rok temu organizował automobilklub opole i rzeczywiscie byl to sprint 1/4 + zlot BMW

ale w tym roku w kalendarzu nie maja takiej imprezy w planie dlatego jestem poprostu

ciekawy kto to organizuje i jaki jest koszt wjazdu / scigania na tym zlocie ? :wink:

A rok temu wygladało to tak :

Fotki ze zlotu BMW Automobilklub OPOLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisałeś ... będzie to to samo co w zeszłym roku. Organizuje to Automobilklub opolski a BMW KLUB OPOLE organizuje Zlot BMW. Dwa w jednym tak jak w zeszłym roku.

[ Dodano: 13 Kwiecień 07, 21:22 ]

aha ...koszt wjazdu bedzie za każdą BeMke wynosi 15zł. A jeżeli chodzi o Automobilklub Opolski to na ich stronie jest podany numer kontaktowy,wiec kazdy może się sam przekonać czy jest to organizowane czy nie. Nie mam interesu ściemniać tu z 1/4 i zlotem. Ja tylko serdecznie zapraszam to udziału w tej imprezie. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie wiem tylko czemu nie dali info na stronie)

No własnie mnie tez to zastanawiało (w zeszłym roku info było na róznych forach)

skoro robia impreze to chyba powinno im zalezec na frekwencji a tu widac kto sie

dowie ten ma farta , dziwna organizacja :? niemniej jednak w zeszłym roku bylo

fajnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest potwierdzenie tylko nie wiem jak ja to czytałem bo info było już 16.04.2007r. :P

Opolski Sprint Samochodowy - Skarbimierz 22/04/2007

Automobilklub Opolski zaprasza wszystkich milosnikow szybkich samochodow na pierwsza tegoroczna edycje spirntu na 1/4 mili oraz IV zlot BMW. Impreze organizujemy przy wspolpracy z zaprzyjazniona z nami firma Bawaria Motors z Katowic.

Zapraszamy na piknik motoryzacyjny 22 kwietnia br. a lotnisko do Skarbimierza.

info z http://www.automobilklub.opole.pl/

może więcej ludzi pojedzie skoro to jest pewne i legalne w 100% <bmw>

[ Dodano: 20 Kwiecień 07, 22:29 ]

tu jest jeszcze więcej + spot reklamowy z radia ESKA

http://www.kimrally.pl/index.php?id=3164&PHPSESSID=1cdea4f124b815c58ca03d231f43f1f5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby zlot bawarskiej marki... a nawet nie wiadomo co BMW KLUB OPOLE przygotowało dla bawarczyków którzy ewentualnie wybiorą się na płyty lotniska ... szkoda że nie ma większego info na temet ZLOTu BMW... jednak chyba nawet mnie to nie dziwi...

Wydaje mi się ze zeszłoroczny zlot był bardziej rozreklamowany, przygotowywany od podstaw "z wielką pompą" a ten tegoroczny.... nawet nie wiadomo jaki jest harmonogram imprezy... ale możliwe że w tym roku impreza będzie równie udana... więc 3mam za to kciuki i mam jednak nadzieję że zlot będzie udany...

Pozdrowienia dla MAXBIMMeERrowiczów- Wiewióra happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku oglądałem foto relację i było ok.

O tej jutrzejszej imprezie na plytach lotniska dowiedziałem sie tak w sumie przypadkiem.

Jak jutro nie bede skatowany po impreezie dzisiejszej to spróbuje podjechać.

I pozdrowienia dla Wiewiórki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...