Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zaniżona Wycena Kolizyjna - Wykup Cesji


hall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pewnie nie jeden z nas miał mniejszą lub większą kolizje na przełomie 3 lat jazdy.

Chciałbym zaproponować wszystkim zainteresowanym wykup cesji inaczej wykup wyceny za szkodę lub kolizje.

Sprawa jest o tyle prosta i przyjemna że na podstawie wyceny przez ubezpieczyciela najczęściej sporo zaniżoną możemy otrzymaj jeszcze dodatkowy pieniądz, oczywiście pomijam to co otrzymaliście już od ubezpieczyciela.

Wartości mogą się kształtować bardzo różnie w zależności od kolizji od kilku stów do kliku tysięcy w zależności od auta oraz uszkodzeń.

Każda sprawa jest rozpatrywana osobno.

Wykup jest możliwy jedynie przy założeniu że auto nie zostało naprawione bezgotówkowo a szkoda nie jest starsza niż 3 lat oraz nie była podpisana żadna ugoda.

Osobiście otrzymałem dodatkowo 150 zł do wyceny za błotnik za 500 zł więc jestem zadowolony przelew jest realizowany do 2 dni od otrzymania dokumentów.

Sprawdzenie wyceny jest oczywiście bezpłatne więc nic się nie traci a można jedynie zyskać.

Potrzebne dokumenty:

Kosztorys przygotowany przez ubezpieczyciela

Dokument potwierdzający wypłatę odszkodowania.

Kontakt dla zainteresowanych:

hall89pl@gmail.com lub priv

Pozdrawiam.

Edytowane przez hall
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkody OC czy z NNW tez?

wysłane z internetu przez tapatalka

Z NNW niestety nie

Za uszczerbek na zdrowiu też odzyskują kase?

Generalnie za auto dali mi dość niską kwote, a za uszczerbek jeszcze nic nie wysyłałem. Chciałbym załatwić dwie sprawy za jednym razem

Szkody osobowe również są realizowane , więc można połączyć całość razem , jeżeli jesteś zainteresowany podeślij numer kontaktowy i wszystko zostanie omówione przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hall a jak z takimi starociami jak e30? Mam problem z TU, niechcą mi zaliczyć drzwi do wymiany bo (cytuje) W ZAMIENNIKU BRAK DOSTĘPNOŚCI, A W ASO KOSZTUJĄ...

I zaproponowali naprawe lub (nie oficjalnie)drugie używane!

Masz kogoś kto zrobi mi normalną wycene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hall a jak z takimi starociami jak e30? Mam problem z TU, niechcą mi zaliczyć drzwi do wymiany bo (cytuje) W ZAMIENNIKU BRAK DOSTĘPNOŚCI, A W ASO KOSZTUJĄ...

I zaproponowali naprawe lub (nie oficjalnie)drugie używane!

Masz kogoś kto zrobi mi normalną wycene?

naprawdę tak trudno znaleźć rzeczoznawcę , który zrobi kosztorys reklamacyjny na podstawie tego który dostałeś od TU??????:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...