Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


podlaczenie tuby w bagazniku


Rekomendowane odpowiedzi

ja to zrobilem w sposob taki ze .Odkrecilem schowek ( chociarz niektorzy mowia ze niepotrzeba. Odkrecilem akumulator i rowniez to na czym on stoi ,ta podstawka.

I wiec za tym znalazlem dzirke ktora jest obita guma,mozna ja sciagnac ale ja wolalem zeby kable lezaly na gumie a nie na golej karoseri. Przewiercilem ja i przepchalem kable.

Pozdrawiam i zycze milej pracy 8) <bmw_3> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info a powiedz mi jeszcze kiedy bede mial juz ten kabelek w srodku autka jak dalej dojsc do bagaznika? auto typu sedan?

[ Dodano: 15 Kwiecień 07, 22:57 ]

aha i jeszcze jedno pytanie czy jak odlacze aku to zresetuje mi sie komputer?? pewnie tak ale niebede mial ztym problemow? trzeba go jakos programowac czy cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info a powiedz mi jeszcze kiedy bede mial juz ten kabelek w srodku autka jak dalej dojsc do bagaznika? auto typu sedan?

[ Dodano: 15 Kwiecień 07, 22:57 ]

aha i jeszcze jedno pytanie czy jak odlacze aku to zresetuje mi sie komputer?? pewnie tak ale niebede mial ztym problemow? trzeba go jakos programowac czy cos??

Jeden progiem a drugi mozna kanalem srodkowym. A z kompem nie bedzie problemow,wykasuje Ci sie tylko licznik dziennych kilometrow.A jak masz radio orginalne moze Ci sie zablokowac i wolac kod. Pozdro a mozna przez bagaznik lob przy kanapie do polki.Albo juz jak chcesz.Popatrz i cos wymyslisz. Ja planuje pod podloga ale narazie moze tak byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pociagnij + i - bezposrednio z akumulatora do bagaznika moim zdaniem

najbezpieczniejsze rozwiazanie przynajmniej cały przewód bedzie w izolacji a nie jakies

rzeźby "tu wytne tam przykleje" :wink: co do jakosci dzwieku to trzeba by jakiegos

audiofila zapytac ja tam nie słysze roznicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pokazywali w "OpT" jak mozna podpiac mase :)

myślałem na początku, że on chce naprawdę coś z tą bercią zrobić, a to taki agrotuning i nabijanie się z użytkowników BMW i jeszcze ta laska, co ma pojęcie o samochodach jak świnia o lotach w kosmos :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pokazywali w "OpT" jak mozna podpiac mase :)

myślałem na początku, że on chce naprawdę coś z tą bercią zrobić, a to taki agrotuning i nabijanie się z użytkowników BMW i jeszcze ta laska, co ma pojęcie o samochodach jak świnia o lotach w kosmos :lol:

za kazdym raze mowi ze "tak sie nie powinno robić" ale przesadzili wiercac ta dziure :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zdania na temat masy sa podzielone...jedni mowia ze bezposrednoi do aku drudzy mowia ze nie...

To zależy jakiej klasy montujesz sprzęt w samochodzie, bo jeśli taki sobie to i tak nie usłyszysz tego ale są tacy co pakują za pare(naście) tys. i wtedy nie ryzykuję się takich rozwiązań, żeby coś piszczało, świszczało. Mam w innym autku - do budy i nić nie dzieje się, albo tego nie słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...