Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 316i M43 LPG


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam swojego osiołka na dojazdy do pracy E36 316i M43 1995 LPG 2 gen, przebieg 279.000 (od 227.000 w moich rękach)

kupiłem, włożyłem nowy silnik z automata (stary miał obrócona panewkę) i tak jeździ już 2 lata, auto miało mi słuzyć na pokonywanie 150 km dziennie bez awarii więc skupiałem się na mechanice a nie na detalingu...

na germanfest raczej tym nie pojedziesz choć jak masz dużo czasu i kasy to kto wie co z tego wystrugasz

1. Układ chłodzenia:

wymienione:

- wisko

- chłodnica

- termostat

- pompa wody

- korek chłodnicy

do wymiany króciec z tyłu silnika (dorzucam)

wymienione elektrozawory, chłodnica klimy, wentylator klimy - klima sprawna

2. zawieszenie bez zarzutu jedynie można by zrobić zbieżność, wymienię jeszcze łączniki stabi bo mam w garażu, amorki tylne wymienione, sworznie wahaczy wymienione, tarcze klocki przód wymienione

3. mechanika ok, nie zostawia plam, olej 10w40 - na nowym silniku zrobione ok 35000km,

4. zmieniony olej wspomagania,

5. blacharka - przednie błotniki wymienione, tylne zżarte, progi podłoga jak to w e36 - ale nogi nie wystają , wymieniony grill z nerkami na poliftowy

6. wnętrze - podsufitka i boczki w drzwiach odklejające się, fotele ok

7. układ wydechowy, połatany końcowy wymieniony

paski oleje filtry wymieniane na bieżąco, butla jeszcze na 8 lat

ogólnie co ma się ruszać a się nie ruszało zostało zalane WD40, a co się rusza a ma się nie ruszać związane trytką lub sklejone silikonem :)

czasami przepala bezpiecznik od świateł ale to przez sytem montażu ringów

prowadzę książkę serwisową w na motonotes.pl więc jak kogoś interesuje co i kiedy było robione oczywiście udostępnię

cena 2999 na stalówkach do dogadania

http://www.maxbimmer.pl/f29/%5Bkosa%5D-e36-316i-lpg-power-26214/

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...