Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kto pomoze Amortyzatory jakie wybrac do e 36


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem nie bardzo wiem jak zaczac wiec zaczne od poczatku .

W moim BMW siadły amortyzatory tylnie ale niewiem jakie beda najlepsze chodzi mi o marke

, chciał bym aby po zmiane amortyzatorów tylnich nie podnosło mi sie auto do góry widziałem juz pare takich aut i bardzo mi sie to nie podoba a zarazem chcial bym zeby to nie były amortyzatory sportowe (twarde) lecz zebym cieszył sie z jazdy i maił komfort zarazem

ponzej podaje marik pomóżcie ocencie które wybrac a moze jakes propozycje

KAGER gazowe

KAMOKA

Delphi Lockheed

BILSTEIN

KAYABA

SACHS NIEMIECKIE AMORTYZATORY GAZOWE i OLEJOWE

MONROE 3 lata gwarancji

AMORTYZATORY NK-SBS MAJĄ NAJNIŻSZY PROMIL REKLAMACJI WŚRÓD WSZYSTKICH MAREK

Amortyzatory GAZOWE firmy DACO

Nowe oryginalnie zapakowane z dwuletnią gwarancją bez limitu km!!!

Amortyzatory KAMOKA gazowe

AMORTYZATORY NK gazowo-olejowe

KAYABA ( KYB ) JAPOŃSKIE AMORTYZATORY GAZOWE i OLEJOWE

Bardzo prosze o opine pozdrawiam cały zespuł Maxbimmer BMW Klub oraz wszystkch obecnych na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem nie bardzo wiem jak zaczac wiec zaczne od poczatku .

W moim BMW siadły amortyzatory tylnie ale niewiem jakie beda najlepsze chodzi mi o marke , chciałbym aby po zmiane amortyzatorów tylnich nie podnosło mi sie auto do góry widziałem juz pare takich aut i bardzo mi sie to nie podoba a zarazem chcial bym zeby to nie były amortyzatory sportowe (twarde) lecz zebym cieszył sie z jazdy i maił komfort zarazem

ponzej podaje marik pomóżcie ocencie które wybrac a moze jakes propozycje

KAGER gazowe

KAMOKA

Delphi Lockheed

BILSTEIN

KAYABA

SACHS NIEMIECKIE AMORTYZATORY GAZOWE i OLEJOWE

MONROE 3 lata gwarancji

AMORTYZATORY NK-SBS MAJĄ NAJNIŻSZY PROMIL REKLAMACJI WŚRÓD WSZYSTKICH MAREK

Amortyzatory GAZOWE firmy DACO

Nowe oryginalnie zapakowane z dwuletnią gwarancją bez limitu km!!!

Amortyzatory KAMOKA gazowe

AMORTYZATORY NK gazowo-olejowe

KAYABA ( KYB ) JAPOŃSKIE AMORTYZATORY GAZOWE i OLEJOWE

Bardzo prosze o opine pozdrawiam cały zespuł Maxbimmer BMW Klub oraz wszystkch obecnych na forum

Ja do siebie do przodu założyłem ostatnio gazowe KYB-y i powiem szczerze że się lekko rozczarowałem. Wcześniej coś gebels (lub fabryka) założyła i było miękko i fajnie. Te są lekko twardsze, auto przodem mocniej skacze a i na szybkich drobnych nierównościach potrafią dać efekt zużytych (zawieszka przytłucze). W innym aucie zamontowałem wcześniej bilsteiny b4 (gazowe) i były ok auto lekko bujało ale tak fajnie delikanie i nie waliło zawieszenie. Więc drugi raz nie dam się zrobić

Co do bilsteinów to wszystki od b6 w zwyż są regulowane i regenerowane ( i to jest wielki bajer). Chcesz twardo, miękko sobie regulujesz (jednak nie miałem i wiem tylko to z opowiadań)

Druga ważna sprawa przy KYB-ach nie dają nakrętek na kolumny, stare często są przegnite i robi się problem. Gdzie i za ile dostać te nakrętki . Za to w bilsteinach (ciut droższe od KYB) ale wsio jest.

Innych marek nie testowałem i pewnie nie potestuję bo b4 lub b6 to jest to co tygrysy lubią najbardziej. :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jak by ktoś chciał bardzo twardo to GT-cupline. Założyłem na tył i jak wóz drabiniasty. E30 jest niedociążona na tył i jest bardzo twardo. Dopiero jak jedzie 2 pasażerów, to jako tako pracuje zawieszenie.Ale za to zakręty happy_bmw uklon_bmw , ale na nasze drogi nie polecam .... za twarde. Trudno muszę je zjeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...