Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


LPG wymiana butli kosmos spalanie


lumma1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie może wy wiecie co może być że po wymianie butli (koniec legalizacji)

spalanie wzrosło 3 krotnie .

Na butli robiłem 350 km (e38 2.8 m52 jeden wanos)

a teraz 90 km .

I w dodatku nie załącza elektrozaworu - tu winą jest pływak bo wejście na butli jest wyżej niż w starej.

Ktoś coś może pomóc?

Jakiś namiar na kogoś kto to ogarnie bo przy butli nawet to rzeźba z tymi kabelkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, D0_DOMEL napisał:

jak się bi\utle wymienia to nic nie ma do spalania. A tankowałeś na maksa i wyjezdziles do konca? ile razy? plywak nie ma nic wspolnego z elektrozaworem na butli. Kto wymieniał cii butle? ma takie same wymiary co stara?

Magicy z okolic brzegu dolnego butla taka sama tylko wejscie do butli jest wyżej podgieli pływak i mialo pomóc ale niestety sekwencja nie załącza jak zlaczysz kable minusowe i ominiesz wskaźnik ilosci gazu na butli załącza normalnie ale po przejechaniu ok100 km daje znak ze koniec gazu przy zatankowaniu calej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy elektrozawór jest dedykowany do określonej wysokości butli, rzeźba typu podginanie to słabe rozwiązanie. Jaką masz butlę? Walec czy okrągłą? Teraz prawdopodobnie tankujesz mniej gazu bo za szybko przełącza na PB i w butli zostaje 60% gazu. Jedna metoda to wskaźnikiem poziomu gazu na reduktorze butli LPG - musisz pokręcić w "dół" - ja sobie tak ustawiłem że butlę wyjeżdżam do zera, aż mi ciśnienie spada i przełącza na PB. Zrób zdjęcie zaworu w butli i wskaźnika poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ponury napisał:

Każdy elektrozawór jest dedykowany do określonej wysokości butli, rzeźba typu podginanie to słabe rozwiązanie. Jaką masz butlę? Walec czy okrągłą? Teraz prawdopodobnie tankujesz mniej gazu bo za szybko przełącza na PB i w butli zostaje 60% gazu. Jedna metoda to wskaźnikiem poziomu gazu na reduktorze butli LPG - musisz pokręcić w "dół" - ja sobie tak ustawiłem że butlę wyjeżdżam do zera, aż mi ciśnienie spada i przełącza na PB. Zrób zdjęcie zaworu w butli i wskaźnika poziomu.

Siemka ja masz chwile czasu to bys wpadł do mnie teraz mam plac przy samym zlomie w Brzegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...