Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 od pana Handlarza,PRZESTRZEGAM !!!


__Fryzjer__

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,jako iż poszukujemy z kumplem jakiegos fajnego autka,zaczelismy od poszukiwan na terenie wrocławia...pomijajac fakt iz wokol sami szydercy handlarze,to z ciekawosci pojechalismy do pana z ogloszenia ponizej gdyz dal swietna oferte 328 i......NIESTETY stan samochodu (jak widac na zdjeciach ponizej) po przyjezdzie na ogledziny byl...CAŁY W ŁAJNIE !!!!!!!!!! A to nie koniec...szpachla z drzwi schodzi płatami niczym regips ze sciany ,p[rzod z tylem tworzy czteroślad,i nic z elektryki w tym samochodzie nie działa.Po naszej wizycie,widzac nasze zniechecenie,pan podniosl cene o 2 k chcac pokazac ze i tak znajda sie kupcy na jego oferte a nam powiedzial ze jak niebierzemy za 10k to i tak podniesie cene w ogloszeniu ze to auto jest tyle warte...Przestrzegam przed tym panem !!!

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-328-i-198ps6-cylindr-lpggazsekwengrzaneskorynaviszyberzarezamia-CID5-IDhOogf.html#523cb96436

IMAG0594.jpg

IMAG0595.jpg

IMAG0596.jpg

IMAG0598.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brązowe to zabezpieczenie antykorozyjne nadkoli :D
Po liniach drzwi-błotnik-próg-drzwi widać, że to ulep. Tak jak warstwa na nadkolach i błotnikach

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy byl tekst pana ,po tym jak mu powiedzialem ze skrzynia jest na umarciu---eeee,pan nie umiesz jezdzic automatami,ja panu pokaze jak to zajebiscie jezdzi na gazie zaraz....A no i kolejna historia pt,panowie tu nawet nawigacja dziala ,tylko ja sprzedalem,Na to ja-Jak dziala..a pan zaprowadzil mnie do bagaznika i mowi-o slyszy pan jak plyta pracuje???Powycinane tłumiki i te sprawy...igla panie....ogolnie cyrk...Mowil ze mial ponad 50 beemek w tym m6,m3 itp

 

Edytowane przez __Fryzjer__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...