Adrian_E30

Problem z M20B25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam mega problem, z moim m20b25 w e30. Rozwaliłem ostatnio miske olejową , robiłem wszystko sam i wszystko zkręciłem tak jak trzeba , wczoraj właśnie skończylem , rozgrzalem auto delikatnie i wyjechałem testować, niby wszystko grało , lecz po przejechaniu okolo 20km i dawananiu troche w pedał zaczeło coraz mocniej slychać silnik i zaczeła słabnąć, dojechalem do domu , ale dzwiek silnika jest przerażający - mocno klepie i popiskuje jak by cos sie przycierało, mam wątpliwowości co do prawidłowgo smarowania, jak by pompa słabo ciągła olej , ale pewny nie jestem , jutro sciągne pokrywe zaworów i bede widział wszystko, ale narazie chce się was poradzić czego mogę się spodziewać po takim mocnym klepaniu i popiskiwaniu ?

VIDEO0501.mp4

VIDEO0500.mp4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholernie kiepsko to brzmi, na pierwsze ucho, panewka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adrian_E30
      Witam
       W związku z tym ze obróciła mi się panewka i przytarł się wałek rozrządu w moim m20b25 przymierzam się do kupna drugiej głowicy lub zregeneruje swoją o ile się da cos z niej jeszcze zrobic.
      Wiadomo ze jezeli by się dało to lepiej zregenerowac i miec ,,nówkę'' ale jezeli koszta będą zbyt duze to wole kupic drugą w dobrym stanie.
      Teraz pytania: 
      1. Posiada ktoś z forum taką głowice na sprzedaż ?
      2. Jakie są koszta regeneracji takiej głowicy i czy ewentualnie znacie firmy które się tym zajmują i są godne polecenia ?
      3. Na pewno nie jeden z was robił kapitalny remont w m20b25, wiec jezeli ktos by mógł doradzic na co zwrócić uwage przy takim remoncie , jakich producentów wkładać części (panewki, pierscienie itp.) to był bym bardzo wdzięczny,  Już wgłębiałem się trochę w temat i przeglądałem różne fora, ale wiadomo ze kazda dobra rada będzie dla mnie pomocna.

Z góry wielkie dzięki.

• Ostatnio przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.