Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW miesiąca - maj 2007


maximus

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zgłaszanie swoich kandydatur - patrz regulamin konkursu

Zgłaszamy według regulaminu auta przez 5 dni czyli od 8 maja do 13 maja. W kandydaturach zgłaszamy min 2 fotki i przynajmniej krótki opis.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Zacznę od swojego auta login MAXIMUS:

Trochę histori:

Moja bunia E36 318i SEDAN urodziła się w niemczech w 1993 roku o pojemności 1.8l. Pierwszym właścicielem był niemiec. W polsce jest od września 2006 roku i prowadził je pan który miał juz na liczniku prawie piędziesiątke na karku. Autko prawie cały czas było garażowane i ma przejechane 180 tyś km.

Trochę o aucie z zewnątrz:

Auto posiada atesty na wszystko nawet na brewki zamontowane na przednich światłach. Mam przyciemnianie wszystkie szyby (oprucz przedniej) oraz zamontowany sportowy tłumik firmu ULTER SPORT. Auto posiada gazowe amortyzatory DE CARBON PERFORMANCE na podstawie których firma blinstein produkuje swoje wyroby. Ospojlerowanie oryginalne z pakietu M3. Bunia obnirzana na 16 calowych kolach o 205 szerokości. Autko z zewnątrz wygląda jakby miało złe spojrzenie tzw. BAD LOOK :D

Trochę o jej wnętrzu:

W środku auta radio sony drive-s xplode, cb a w bagazniku wzmacniacz 1200W oraz podwujna skrzynia o mocy rowniez 1200W MAGNAT MACAUDIO. Welurowa szara tapicerka

FOTKI:

dsc06761.jpg

dsc06767.jpg

dsc06768.jpg

dsc06775.jpg

dsc06778.jpg

FILMIK:

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ: KLIKNIJ NA TEN LINK

Pozdrawiam i zachęcam do głosowania na mnie MAXIMUS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie postanowiłem zgłosić również moje autko:

BMW e36 318iC. Auto wyprodukowane w czerwcu 1995. W rękach jednego właściciela do lutego bieżącego roku kiedy to ja ją nabyłem. Auto nie przerabiane (jedyne modyfikacje to białe migacze i lampy oraz felgi z e46). Przebieg 126000 km.

Wyposażenie:

elektryczne szyby i lusterka

centralny zamek

wspomaganie

ABS

2x AIRBAG

elektryczny dach

skórzana tapicerka

podgrzewane fotele

p4050065af0.jpg

p4050066rc8.jpg

p4050108ve9.jpg

p4050118on8.jpg

Więcej fotek tutaj: http://www.skoh85.neostrada.pl/318/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...