Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Majówka, i co dalej??


xkacio

Rekomendowane odpowiedzi

Sobótka? :roll: ale jak już to czerwonym lightowym szlakiem :D

Ostatnio z Magdą "wspinaliśmy" się żółtym i po tej pierwszej górce miałem dość(fajki wyszły:-).

Jednak w konsekwencji wziąłem się w garść i do szczytu wyprzedziliśmy 2 ekipy.

A może polecielibyśmy do miejscowości Srebrna Góra ( forty obronne na szczytach niewielkich gór :mrgreen: )

Trasa jak do łazika:-)

łatwy dojazd 90% trasą nr 8( E 67)z Wrocławia do Ząbkowic Śląskich a potem około 10 km drogą nr 385.Łącznie to jakieś 60-70 km w jedną stronę a i myślę ze i na grila znależlibyśmy tam jakieś fajne miejsce.

Lub do Twierdzy Kłodzkiej (taka grupą po tunalach pośmigać z przewodnikiem-w tunelach gaszą światła na kilka chwil (można je różnie zpożytkować:-))

Trasa nr 8 (E 67) Wrocław - Kłodzko jakieś 80-90 km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze zostalibyśmy przy Osówce ale to moze taka majówka na początku czerwca ;)

Co do Osówki można zwiedzać ją na dwa sposoby: pierwszy to standard: kaski na głowę i śmiganie z przewodnikiem po tunelach (godzina czasu). Drugi zaś to wyprawa dwu godzinna: atrakcją na pewno jest pływanie po zalanych sztolniach, mosty linowe, czołganie: ogólnie świetna sprawa :arrow: tylko wcześniej trzeba sobie zarezerwować termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuper! :D Moja niunia oblała się olejem,ale jakby to miało być w czerwcu to raczej zdążę jej silniczek uszczelnić. No i aluski założyć. W końcu poznałbym kolegów od bawarek na żywo. :gril: :drunk:

P.S. A byliście na Szczelińcu Wielkim? To w moim rejonie(i Łazika) więc mogę nawet cieknącą bunią jechać. Parking jest,gigantyczne skały i śnieg między nimi nawet w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...