Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


JAKI GAZ DO 2,0l


maciek-bmw320

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nie jest sens, zależy ile się jeździ....

Ja w sumie założyłem instalację za 33% wartości auta i nie załuję, bo po 15tys mam już ponad 2000zł oszczędności.

Jak coś to dokładnie tylko sekwencja, bo jeden strzał i masz koszt sekwencji.

W Radwanicach w BRC proponowali mi instalkę jakąś Polską na podzespołach włoskich za 3600zł i z tego co mówili gazownicy to reklamacji na to nie mieli a chyba nawet jeden z gazowników ma na tej instalce zagazowaną swoją e36 właśnie 320.

Będziesz w okolicy to podjedź do Radwanic popytaj osobiście, kontakt :

www.ekoalma.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nie jest sens, zależy ile się jeździ....

Ja w sumie założyłem instalację za 33% wartości auta i nie załuję, bo po 15tys mam już ponad 2000zł oszczędności.

Jak coś to dokładnie tylko sekwencja, bo jeden strzał i masz koszt sekwencji.

W Radwanicach w BRC proponowali mi instalkę jakąś Polską na podzespołach włoskich za 3600zł i z tego co mówili gazownicy to reklamacji na to nie mieli a chyba nawet jeden z gazowników ma na tej instalce zagazowaną swoją e36 właśnie 320.

Będziesz w okolicy to podjedź do Radwanic popytaj osobiście, kontakt :

www.ekoalma.pl

Pozdrawiam

[ Dodano: 12 Maj 07, 20:27 ]

Dzięki

A ty gdzie zakładałeś swoją?

Jakiej jest firmy?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją zakładałem właśnie w Radwanicach.

Instalkę mam w pełni sekwencyjną firmy BRC self sequent 56, zapłaciłem za nią 4700zł,

ale tak jak już pisałem była tez do wyboru jakaś polska na włoskich podzespołach i taką miał założoną do siebie jeden z tamtejszych gazowników i ta tańsza była za 3600zł

Sam zdecydowałęm się na droższą bo ta niby była już przetestowana przez nich i montowana w przeróżnych dużych silnikach i hulała bezproblemowo.

A teraz coś o samej jeździe na gazie.

Generalnie jestem bardzo zadowolony z tej gazowni, na ponad 14tys km spaliła mi średnio 12.1l/km przy jeździe 60/ 40 - miasto/trasa, jeżdżę raczej dynamicznie, czasami dokręcając nawet do tych 5tys obrotów.

W sumie nie ma różnicy między gazem a benzyną, przynajmniej ja jej nie czuję, a gazownia jeździ praktycznie bezobsugowo.

Gwarancja jest na to BRC 2 lata lub 50tys km

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedze właśnie w instalacjach gazowych i polecam sekwencje ponieważ jest tam lolektor ssacy plastikowy i po strzale zwygłego gazu może go rozwlic! ale wybór należy do ciebie! ins. sekw. ok. 2900 bo ma 6 garów!

Właśnie o to chodzi, klektor plastikowy, do tego przepływkę może szlag trafić i zapewne kilka innych rzeczy o których w tej chwili nawet nie myślimy.

Ale co najważniejsze dla mnie, to podczasz redukcji np przy wyprzedzaniu masz spokojną głowę że wyprzedzisz i pojedziesz dalej a nie że strzeli Ci gaz w połowie TIRa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...