Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E46320D 136KM


rikard

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PROBLEM ZSILNIKIEM AUTO MA130 TYS PRZEJECHANE.PROBLEM TWI W TYM GDY WCHODZE NA 2.5 TYS OBROTÓW SIADA MOC DOPERO GDY UDA MI SIE GO PODKRĘCIC POW 3TYS WSZYSTKO WRACA DO NORMY POWYZEJ TYCH OBROTÓW WSZYSTKO GRA TAK SAMO PONIZEJ 2.5 WSZYSTKO GRAMOŻE KTOŚ SIE SPOTKAŁ ZTAKIM PRZYPATKIEMPROSZE O PORADE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne troche ze tylko w jednym momencie traci ta moc... :roll:

kręcisz do 2500obr i jest ok tak?? poźniej nie ma mocy do 3000obr i dalej idzie

bez problemu tak???Bo ja tak to rozumiem.

A jeśli przekroczysz te 2500obr to ciezko wchodiz na obroty??

czy wskazówka idzie, a on nie chce jechac???

I dzieje się tak tylko jak masz gaz w podłodze czy moze jak pomału naciskasz to też???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma to to turbine to meze byc turbina ja mialem taki sam problem w AUDI TT 1,8

225KM okolo 90,000km aczely pojawiac sie dziury w turbo wlasnie przy pewnych obrotach spadala moc , a potem wracalo do normy powyzej no i turbo poszlo do regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze czekam aż łasciciel napisze...ale dobra.....

wg mnie to albo coś z turbiną, moze też być uszkodzony przepływomierz,

moze sprawdzić filtr paliwa?świece?

A najlepiej pojechać na dieagnostyke komputerową i powiedzą ci na 100%. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód byl na inspekci która nic nie wykazała stał nawarsztacie i był też badany podibno na chamowni dali sobie spokuj trwało to cztery tygodnie ,przepływomierz był wymienianyjezdzili przy mnie kom podłaczonym do gniazda i nic podobnoż najlepsza firma we wrocławiu .powiedzieli że sie poddają plus naich kontozenie ze nie wzieli ani grosza napisz co otym audi iregeneraci turbiny.jezeli jestem np na 2.5 tys siada mi moc ale po czasi gdy pedał do dechy i łape 3tys jakby wraca moc ja to nazywa turbo dziurą .napiszcie gdzie wrazie czego zregenerowac turbine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do firmy JETRONIK na Opolskiej. Podejrzewam, ze tam nikt rąk nie załamie nad twoim BMW. Ale ja wątpie żeby to było turbo, skoro moc później jest rozwijana dokładnie....

Ja bym pojehcal na twoim miejscu do Jetronika, sprawdzenie dosyć drogie jest, ale warto i powiedzą na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...