Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Układ wydechowy E36.Jak rozwiazac???


Duzy

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek Witam :) <bmw_2>

Sprawa jest taka zabieram sie powoli za samochod :twisted: poczatek juz był:

1.Wyciecie kata.Zamist KATA jest rura tej samej srednicy Tylko ze polerowana od srodka.

Efekt : Starcie Bmw e 36 1.8 Is Vs Bmw e36 2.0 R6 (R6 wymiekla koleszka deplal 5 gdy ja dopiero wrzucalem 5 )

Teraz sprawa wyglada tak :

1.Czy ktos moglby mi dac linka do obrazka Ukladu wydechowego M42 bo zastanawiam sie czy zastapic strumiennica drugi tlumnik jesli takowy jest,a pamietam ze na forum to sie przewijało.(Chodzi o obrazek ukladu)

2.Nosze sie z zamiarem zmiany seryjnego tlumika na Jakis typu DTM chodzi o Efekt a dzwiek przy okazji,jak byscie radzili to rozwiazac?

Kolejne mody po ukonczeniu tego w/w :

1.Polerowanie Kolektora Wydechowego

2.Polerka Glowicy

3.Zmiana Walków rozrzadu (O ile znajde interesujace mnie czesci)

4.Zmiana Ukladu dolotu powietrza na Jakis prostszy i efektowniejszy + K&N wklad

Prosilbym o wyrazenie swojich opini i lekkiej pomocy jesli o czyms zle mysle.

A noi do wspolpracy jesli ktos by byl tym zainteresowany.(Chodzi o zalatwienie czesci )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po pierwsze strumienica przy nie zaprojektowanym ukladzie wydechowym to jedna wielka kupa ze tak powiem, po drugie nie wiem czy w is owych baranach da sie cos uzyska jeszcze polerowaniem, ale tego pewien nie jestem.

No i chcialem zapytac jak sprawa wyglada z tym katem... przejdzie przeglad? i jak z dzwiekiem ? nie buczy chuczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko przegląd przejdzziesz bez problemu bo juz w dowody nie wklepuja "pojazd wyposazony w katalizator"

no mi chodzi o czystosc spalin. Czy to i tak nigdy nie spelnialo tak swojej funkcji aby zmniejszyc je jakos drastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Duży mam pytanie bo własnie mam zamiar sie tez zabrac za ost tłumik, jakie oferty przeglądałes i czy zalozyles dtm'a dedykowanego czy jakis uniwersalny tłumior. thx pzdr <bmw_1>

[ Dodano: 25 Grudzień 07, 10:42 ]

spoko przegląd przejdzziesz bez problemu bo juz w dowody nie wklepuja "pojazd wyposazony w katalizator"

wlasne mnie to ciekawi jesli jest jak mowisz to tne dzisiaj kata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

czesc Witam wszystkich fanów marki Mam pytanko czy ktos z was wkladal tlumik koncowy ultera? mam e36 2.0 i jakies tydzien temu zalozyl mi mechanik tlumik jakis normalny bo poprzedni sie rozsypal i powiem wam ze zrobilo sie strasznie cicho w aucie Jest to nie do zniesienia coupeta na sportowym zawieszeniu ? to nie przystoi nie chce tez robic wioski i budzic cale miasto

czy Ktos z was ma jakies doswiadczenia z ta firma jak ma sie dzwiek bo na eismanna mnie nie stac czy remusa Dzieki \za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...