Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E60 m pakiet


Damianoss20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam bmw e60 535d m pakiet , chciałbym obniżyć zawieszenie przód 3,5 tył 3,0 . M pakiet ma seryjnie już krótsze sprężyny ? Jeżeli tak to o ile ? No i jakie mógłbym tam ,,wsadzić,, żeby grała muzyka koła 18 profil 40 ale planuje założyć 19 .Prosze o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedaż nowe , nieużywane sprężyny H&R , komplet przód i tył , miały być do mojej 535 d , ale auto się sprzedało ....

 

takie jak te:  https://hrsprings.pl/sprezyny-obnizajace-h&r-bmw-5er-limsedan-e60-29255-2-pi-429.html 

 

oddam za 750 pln.  660 743 906 ,PRZEMO

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo chętnie je odkupie ale chciałbym wiedzieć czy samochód zejdzie 3 cm w dół bo jak pisałem mam zawieszenie M-tech w którym sprężyny są prawdopodobnie krótsze niż seryjne ale tego nie wiem na bank bo nie dostałem jeszcze odpowiedzcie na ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w e60 m pakowe zawieszenie  i jak bym obniżył o trzy ceny to był by dramat .... chyba nigdzie bym nie wjechał / zjechał.... dlatego kupiłem te H&R , bo obniżały niewiele względem m paku , a fajnie się na nich auto będzie prowadzić [ sprawdzone na poprzednim e 46 coupe]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam,

kupilem ostatnio E60 z HR sprezynami ktore niestety nie zdaly sprawdzianu pod katem wygody, dlatego postanowilem zmienic je na M Pakiet. Auto nie stracilo za bardzo na wygladzie lecz Komfort jazdy i pewnosc jest o wiele lepsza. Gdyby autostrady nie byly krzywe jak moja morda w podstawowce to napewno na obnizonym zawieszeniu o 3,5cm dobrze by sie jezdzilo.

 

Auto na zawieszeniu M-Pakiet jest o 1cm nizsze od standardowego  - co z tym idzie takze Amortyzator jest twardszy

Przy Sprezynach od HR Auto jest obnizone o 3,5cm - do ktorego powinno sie zakladac jeszcze twardsze amortyzatory (SPORT).

Wystarczy sprawdzic oferte czesci z firmy "SACHS" proponuja 2 rozne sprezyny (Normal i M-Pakiet) oraz Amortyzatory (Normal, M-pakiet oraz SPORT)

SPORT amory sa dedykowane typowo na tor gdzie asfalt nie na dziur, chopek ani lezacych policjantow

 

BMW 525d 200KM zrobiony na 250KM, z 400NM na 520NM

Czarny, 19 felgi.

Edytowane przez TrusRasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...