Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Chromowanie felg


maximus

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wypolerować w całości jest to bardziej trwałe i tańsze.

Znajomy pochromował za 450PLN komplet i chrom wytrzymał sezon(odpadał kawałkami), poza tym zaraz po chromowaniu wyglądały tragicznie bo kanty zrobiły sie okrągłe co jest nie nieuniknione podczas nakładania chromu.

Proponuje polerkę elektryczną, dobra pastę i samemu sie pomęczyć zaznaczam ze jest to strasznie meczące. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom ma tą zaletę że nie trzeba o niego dbać tak jak o polerowaną felgę, że prawie co tydzień musisz je odświeżać automaxem czy inna pastą, trochę inaczej(ładniej) się świecą chromowane felgi. A chromowanie to jest koszt grubo ponad tysiąc.Na cultstyle.pl jest koleś który ma takie BBSy jak moje i za chromowanie rantów, bez środków zapłacił 2tyś

http://www.cultstyle.pl/forum/viewtopic.php?t=1473&postdays=0&postorder=asc&highlight=bbs&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie fele tamtego kolesia wyglądają extra. Co do tej powierzchni o której mówisz, to wszystko zależy od tego jak materiał został przygotowany. Ostatnio chromowałem śruby do felg i te które były gładziutkie to wyszły idealnie, natomiast kilka które miały wżery, i nie zostały dobrze poszlifowane, wygładzone to wyglądają tak sobie, i mają taką porowatą strukturę o której mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za 2tys PLN powinni to wypolerować przed nakładaniem chromu, poza tym za 2tys. PLN bym już kupił jakieś 17 w chromie bez problemu i przynajmniej by wyglądały, a nie jak malowane srebrzanką w stodole bez przygotowania powierzchni.

[ Dodano: 31 Maj 07, 14:50 ]

Witam gdzie mozna chromowac felgi znacie kogos takiego? i ile moze to mniej wiecej kosztowac?

Poszukaj gdzieś w panoramie firm, firmy galwanizacyjne z tego co wiem to we Wrocku jest kilka takich. I będzie to przynajmniej chromowane a nie malowane na efekt chromu.

[ Dodano: 31 Maj 07, 14:51 ]

Tutaj sie troszkę pojęcia pomyliły te felgi nie są chromowane tylko malowane tak jak przypuszczałem farbą dokładnie FANTACHROME dającą efekt chromu, naddatek źle do tego przygotowane wiec jeżeli dał 2 tys. PLN to pozostawię to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...