Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ANGEL EYES w e46


Pabloe46

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Ja miałem ringi w e46 i dam jedną radę.Jesli je zamontujesz to uszczelnij sobie lampy przed złożeniem jakimś silikonem (na całym obwodzie) bo w przeciwnym razie po pierwsze lampy mogą się brudzić od środka,drugie - może się do nich dostać woda.Nie zapomnij tez o uszczelnieniu miejsca z którego wychodzą kable.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi zawsze ładnie się prezentują, a to są jakieś konkretne ringi, żeby zamontować, żeby tak samo mocno świeciły również do E36, jakiś konkretny model, bo tez się nad czymś takim zastanawiałem.

Nie mam pojecia co to za ringi,to nowe auto szkockiego kolegi kyorego jeszcze nie poznalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaz takich ringow jest prosty.Sam mialem i montowalem.

Podpinasz je pod swiatla postojowe a ringi wklejasz w srodku lampy,moze byc punktowo przezroczystym silikonem.

Ja mialem swoje od wewnatrz lampy a co zauwazylem u SEbastianforys to on mial na zewnatrz klosza(moze dlatego mial problem z woda).

Poszukaj na allegro jest tego troche ale nie kus sie na tanie ringi bo w dzien nie beda widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle myślałem o kupnie nowych lamp IN.PRO razem z kierunkami, tylko nie wiem jak one świecą, chociaż ludzie mówią, że wszystko jest ok. Miałeś takie w E36 czy E46 - ringi?? Gdzie kupiłeś??? Chcę, żeby te zamontowane jak najbardziej przypomniały oryginalne ringi - święcące na żółto, a nie jakieś niebieskie czy coś tam, i jak najbardziej intensywnie, podobnie jak u twojego kolegi. Z kasą u mnie nie najgorzej, więc na 100% nie porwę się na jakąś taniochę, zresztą wymieniam wszystkie części w mojej buni na nowe oryginalne lub zamienniki typu - tarcze hamulcowe ATE Powerflex - nacinane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem widziałem, twoje lampy :) ale jeśli dobrze pamiętam to cytuję: "Jak rozebrałem lampy to okazało się dlaczego nie mogę ustawić kierunków, otóż przy śrubach które trzymają odbłyśnik są takie kapturki które były źle spasowane i kręcąc śrubą nie ruszał się odbłyśnik. Ogólnie to lampy są ok, nie parują i ładnie świecą, ale jakość wykonania regulacji typu "ustaw i nie dotykaj". "

Jak bym zamontował sobie ringi z oryginalnych lampach to miałbym wszystko na tip top i jakość wykonania BOSCH czy Hella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić takie jak twoje, a jeszcze lepiej by było takie jak ma kolega użytkownika Tomski, w jego E46 te ringi świecą tak mocno - prawie jak światła dzienne. Właśnie coś takie chciałbym.

http://www.allegro.pl/item366213257_ringi_bmw_e36_e46_e38_e39_e30_e32_e30_10xjasniej.html

Znalazłem jakieś drogie, więc chyba dobre, bo piszą, ze to nie ringi LED tylko jakieś CCFL, Tylko ciekawe jak w rzeczywistości wyglądają żółte - czyli takie jak mają wszystkie BMW. Bo na zdjęciu trochę dziwnie, poza tym na aukcji są tylko kolory XENON, białe i czerwone, więc już sam nie wiem. Szkoda, że nikt wcześniej tego modelu nie montował. Trzeba się zastanowić poważnie bo to nie kosztuje 30 zł tylko 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak inwestować to tylko w takie i chyba tak zrobię, ale będę musiał trochę poczekać chyba do końca czerwca, bo moje autko aktualnie się swap'uje i kiepsko z funduszami :P Jak skończę całą operację to zainteresuje się tymi ringami i dam znać w tym temacie, co to za ringi czy je kupię - muszę pogadać najpierw z sprzedawcą i ewentualnie je wtedy zakupie i fotki powrzucam. Kurcze trochę mnie przeraża to zdjęcie tych żółtych ringów - takie niby jak oryginalne BMW, bo one świecą taką żółcią jak kiedyś ludzie mieli żółte światła mijania lub halogeny, takie pierfidnie żółte. Wejdźcie na ta aukcji i zobaczcie na te zdjęcia, może mi się tylko wydaje, że są tak przesadnie żółte.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=366213257&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc to kwestia zdjecia,lekko poruszone,odblysk lub faktycznie przesadzone.Uporzadkuj inne sprawy z autem i szukaj dalej.Wrzucam dwa zdjecia oryginalnych z e39,ktore zmieniono na biale.Zaznaczam ze w tym modelu gosc nie wymienial ringow tylko zarowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że to są zwykłe żarówki, że można sobie tak zmieniać. Rozumiem, że w przetwornicach są żarówki i one kierują światło na ringi. Teraz jest też kwestia doboru mocno świecących żarówek (w sumie nawet nie wiedziałem jak to działa - świeci i że przy pomocy żarówek można zmieniać kolor ringów). Myślę, że transplantacja skończy się w przyszłym tygodniu, więc wtedy obadam bardziej sprawę. Dochodzę jednak do wniosku, że chyba nie ma co szukać, skoro te z aukcji (link podałem w ostatnim poście i w jeszcze jakimś poprzednim) są drogie, więc muszą lepiej świecić, zresztą sam mówisz, że lepiej świecą.

[ Dodano: 18 Czerwiec 08, 13:21 ]

Wiem, że to temat odnośnie ringów do E46, w tych lampach są montowane ringi żarówkowe - tych dostępnych na allegro lampach DEPO http://www.allegro.pl/item385012945_lampy_nowe_bmw_e36_black_angel_eyes_od_depo_.html

Może ktoś te ringi porównać pod względem siły świecenia, czy lepsze są te zarówkowe czy te CCFL czy moze to to samo???

Bo w głowie uroił mi się teraz taki pomysł, gdyby to nie były ringi CCFL w tych DEPO, DEPO + ewentualnie ringi CCFL + ksenon :) Tylko nie wiem czy dałoby się w taki sam sposób zamontować rinfi CCFL do tych DEPO. Mówię o tych lampach, bo wprowadzają lekki powiew świeżości do autka.

Auto niestety się jeszcze swapuje, problem z elektryką - standard :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...