Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kupię OPONY LETNIE 18''


ricardo_tat2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, michal_f napisał:

Taki rozmiar (225/30/18) nie występuje w 18", także ciężko będzie Ci je kupić ;)

Ale występowały ?

np BFGoodrich g-Force Profiler. Może zalegają gdzieś 2 sztuki tylko cierpliwie trzeba szukać. :)

 

PS

Jeśli chcesz je na przód to 225 40 R18 wydaje mi się będzie lepsze a jak na tył to minimum 235 35 R18 (ale to tylko moje zdanie)

Edytowane przez Maciejewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale występowały

 

np BFGoodrich g-Force Profiler. Może zalegają gdzieś 2 sztuki tylko cierpliwie trzeba szukać.

 

PS

Jeśli chcesz je na przód to 225 40 R18 wydaje mi się będzie lepsze a jak na tył to minimum 235 35 R18 (ale to tylko moje zdanie)

 

Wiem, Firestone też takie robił wink.png ale wątpię żeby się takie znalazły. Temat nie osiągalny jak 235/35 i 255/30/18 wink.png

Poza tym 225/30/18 to dość "niska" opona. Średnica jest ponad 2cm mniejsza niż 225/35/18. Nośność takiej gumy też nie powala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michal_f napisał:

 

 

 

 

 

Wiem, Firestone też takie robił wink.png ale wątpię żeby się takie znalazły. Temat nie osiągalny jak 235/35 i 255/30/18 wink.png

Poza tym 225/30/18 to dość "niska" opona. Średnica jest ponad 2cm mniejsza niż 225/35/18. Nośność takiej gumy też nie powala.

 

 

Udało mi się właśnie wyrwać niedawno 235 35 R18 :D Jarałem się jak dziecko ?

co do nośności tej opony masz rację, a i komfort jazdy też raczej żaden 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maciejewski napisał:

 

Jeśli chcesz je na przód to 225 40 R18 wydaje mi się będzie lepsze a jak na tył to minimum 235 35 R18 (ale to tylko moje zdanie)

...dobra sprawdziłem dokładnie (nieco namieszałem :) ) bo jest tak, na tył teraz mam 245x35 r18

i pytanie czy jakbym na przód założył oponę o profilu 40... to czy to dobrze wyglądać będzie??? wiem, że na pewno lepsze będzie prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...