Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przekładka z anglika


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

www.angliki.fora.pl

Przekładka 4-6tys pln, dobrze przekładają w Gdańsku i Opolu.

Znajomy przekłądał tam C5 2.2hdi na fullu 2004rok i jest gicior.

PRzekładka VAG'a to jak mowie 4-6 tys, ale lepiej dać 6 i poczekać 2 tyg, a nie zeby zrobili w 4dni, bo zrobią dokładniej, zmienią ci lampy i lusterka na LHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sa takie marki jak BMW , AUDI i Mercedes w ktorych przekladka mija sie z celem gdyz musisz wyciac scianke grodziowa i wspawac z europejczyka . Pierw powinienes zadzwonic do nich i zapytac sie czy gra jest warta swieczki i czy cena obejmuje czesci. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem przekladka dotyczy Skody Octavii i wiem ze przebiega bez problemow. Sprawdzilem info, jedni kolesie oferowali za 4500 z czesciami, inni 7000 ale udzielaja gwarancji i nie ma pozniej problemow z rejestracja auta. Wole wiec dolozyc troche i miec pewnosc ze bedzie zrobione jak nalezy.

Octavie mam za 9500, 1999 rok w pelnej opcji z ksenonami wlacznie. Wiec cena po przekladce wychodzi i tak nizsza o ok 3-4 tys. niz auto sprowadzane od innych zachodnich sasiadow

Pozdrawiam, dziekuje za odpowiedzi i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy w Octavii jest tak samo,ale jak są xenony to nie musisz ich zmieniać,tam sie przestawia taki bajer i masz europejskie,świecą w dobrą strone. Ostatnio bawiłem sie z takimi w Passacie B5(chyba 99rok)więc myślę że na tym :drunk: możesz zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, dzieki:)

Przy okazji - tanio sprzedam moje e34. 525 tds, 1993 rok, 180 tys km,

ABS, klima (do uszczelnienia chlodnica i do nabicia calosc - max 200 zl), welury, centralny zamek + pilot, wspomaganie, elektryczne szyby, manual, tylny zderzak do poklejenia, amor przod lewy do wymiany + drobna rysa na przedniej szybie w prawym dolnym rogu. Autko pali na tyk cieple czy zimne, silnik zdrowy, turbina bdb, nie przegrzewa sie, nie trzaska. W razie potrzeby chetnie dam wiecej info (aktualnie samochod w serwisie - przeglad ukladu hamulcowego, wymiana pompy waku). Jak w prawie kazdej e34 zdarza sie, ze swiruja wskazniki konsoli - martwe piksele itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...