Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dobre zabezpieczenie do BMW we Wrocku


Gąsior

Rekomendowane odpowiedzi

co do alarmów nie mam zaufania

1. i tak nikt już nie zwraca uwagi ze jakiś alarm wyje

2. jak wychodzi alarm jakiś nowy na rynek to to pierwszy go kupuje złodziej

3, fachowcy zawsze wsadzają centralkę tak żeby było im najłatwiej (przeważnie gdzieś pod kierownica lub okolicach)

4. dobry alarm to koszt powyżej 800 PLN każdy inny można unieszkodliwić w w 20sek. i jest to wstanie zrobić każdy

jeżeli chcesz bardzo alarm to powiedz fachowcowi żeby wsadził centralkę np. w bagażniku, pod fotelem pasażera, w drzwiach itp. czyli w miejscach gdzie przeważnie nie są montowane, ale jest to już większy koszt za robociznę poza tym jedna osobo już wie gdzie jest centralka :mrgreen:

jeżeli nie zależy ci na wyciu syreny to dobre zabezpieczanie można zrobić samemu i każdy złodziej ci powie ze takie najtrudniej rozpracować bo do tego nigdzie schematu nie znajdzie, a naddatek koszt takiego zabezpieczenia to ok. 80 PLN + 2-3h roboty

ja u siebie za 150 PLN mam 3 niezależne zabezpieczenia gdzie każdy odpowiedzialny jest za inną czynność potrzebną do uruchomienia silnika <bmw_1>

jak by ktoś był zainteresowany z chęcią powiem co i jak <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi oststnio ludziskom spodobalo sie rysowanie mojego autka dlatego we wtorek zakladam alarm z czujnikem ruchu wiec jak ktos sie tylko zblizy do auta na ustalana przezemnie odleglosc zacznie wyc przez ustalana przezemnie syrena i kierunki migac :D mysle ze skutecznie odstraszy takich frajerow :D koszt 400zł z robocizna u tego kolesia co pisalem wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zabezpieczenia przeciwko rysowaniu, kradzieży lusterek listew itp.

maximus,

odradzam ci to obrazu albo wyposaż sie już w 2 akumulator, znajomy miał i łebkom z okolicy tak sie to spodobało ze ganiali co chwile koło auta aż padł akumulator. poza tym to jedynie poinformuje cię ze już masz przerysowane auto a nie powiedzmy jak będziesz do niego wchodził. przed wandalizmem najlepszy jest garaż. <bmw_1>

to tak jak z radiem, wsadziłem sobie fajne radyjko i w związku ze sporo kosztowało to postanowiłem je dobrze przymocować i jedyne co mi to dało przy włamie do mojego auta to rozwalona cała deska rozdzielcza i brak radia, bo złodziej nie wyjdzie z pustymi rekami,

przykładem jest znajomy gdzie przyszli mu ukraść furę ale miał dobre zabezpieczenia to wyrwali mu cała nawigacje z auta, pocieli siedzenia i przy próbie kradzieży rozwalili stacyjkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka Olejus <bmw_2>

Zdaje sobie spraw ze najprostsze sposoby sa najlepsze tyle, że w samochodzie najlepiej mi wychodzi naciskanie pedalu gazu :lol: a jak pomysle ze mam sam cos matowac to az mnie ciarki przechodza.... <bmw_1>

i szacunek dla tych ktorzy bez obaw naprawiaja sami becie uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy dobrze myslę,ale założenie DIPOLU powinno pomóc...oczywiście blokadę też da się w pewnym czasie zniszczyć,ale jest widoczna i pętaki omijają autka z tego typu utrudnieniem,gdyż czas i wysiłek potrzebny do sforsowania blokady stwarza w ich mniemaniu pewne ryzyko.A jeśli chodzi o zabezpieczenie radia to uwierz nie ma sposobu...najlepszy jaki znam to zakup ELTY w Mediaku za 80 zł albo zaślepka radio w bagażnik i sterowanie.... Również znam pana, który przymocował radio do karoserii za pomocą stalowej linki->z deski nie było co zbierać po operacji łomem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jeśli chodzi o alarm to moge polecić kolesia, który obecnie urzęduje w garażu domu turystycznego na kwiskiej... z tego co wiem to niebawem bedzie sie przenosił na paczkowską... zajmuje się alarmami do aut i innymi zabezpieczeniami elektronicznymi i robi to porządnie i tanio... jeszcze niedawno były do niego takie dane teleadresowe: ul. Kwiska 1/3 tel 601700130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gąsior jeżeli jeszcze nie założyłeś alarmu to proponuję abyś podjechał na ul.Kasprowicza koło wieży. Tam jest całkiem niezły fachowiec. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Po rozmowie z nim stwierdziłem, że to co się ogólnie kupuje to szmelc. Gościu robi każde autko indywidualnie. Daje dosyć długą gwarancję (nie pamiętam ile, ale sporo!!!!!!!!). Podjedź i popytaj - to nic nie kosztuje (oprócz kosztów dojazdu :lol: ). A nóż się opłaci i będzie po twojej myśli.

Pozdrowionka.

HEEJ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...