Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaki gaz w 320???


Rasend

Rekomendowane odpowiedzi

Można raczej każdy,ale wydaje mi sie że przy plastikowym kolektorze to sekwencja jest najlepszym rozwiązaniem. Koszt to 3-4tyś. Jeśli chodzi o firmy to już Ci nie pomogę,ale koledzy znają sie na tym,więc na pewno coś Ci podpowiedzą. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mozna kazda instalacje przy trtadycyjnej instalacji autko traci na mocy poniewaz mixer mieszanki kryzuje(zmiejsza srednice) w pewnym stopniu rure dolotowa powietrza jest to odczowalne w porownaniu z jazda na benzie.w tym przypadku podczas montazu nalezy zdjac kolektor ssacy i zabezpieczyc tzw grzybami przeciwstrzalowymi (moj kolega ma bez grzybow i mimo kilku strzalow nic sie nie stalo) kolektor wykonany jest dosc solidnie posiada dosc grube scianki.cena takiego montazu ok 2000zl

w sekwencji zas w kolektorze wierci sie otworki na dyszki gazowe w tym przypadku brak strzalow praktycznie instalacja bezobslugowa no i na benzynie troszke lepiej chodzi bo nieposiada zwezki-mixera w dolocie. Spalanie w tym przypadku powinno byc przyblizone do spalania benzyny .moim zdaniem najlepszy seqwent firmy BRC choc nie jest najtanszy ale w rozsadnej cenie 2800zl koszt przy 4 cylindrach a przy 6 ok 3500 <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można raczej każdy,ale wydaje mi sie że przy plastikowym kolektorze to sekwencja jest najlepszym rozwiązaniem. Koszt to 3-4tyś. Jeśli chodzi o firmy to już Ci nie pomogę,ale koledzy znają sie na tym,więc na pewno coś Ci podpowiedzą. :drunk:

Dokładnie. Jeśli masz plastikowy kolektor to najbezpieczniejsza jest instalacja sekwencyjna. Koszt początkowy wyskoki, ale szybko się zwraca bo pali tyle samo LPG co Pb.

Pozdr. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od regulacji ja a kurat mam 2 generacje i jeszcze mi sie nie przytrafil zadny strzal chociaz silnik mam inny bo m20b20 ale fakt faktem ze sekwencja najbezpieczniejsza ;) chociaz blos tez sie podobno dobrze spisuje moze wybrac tansza instalacje i zainwestowac w blosa ?? tylko regulacja na hamowni ale zaoszczedzisz sporo pieniazkow ;) poszukaj na forum o Blosie bylo duzo pisane ;) <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiatam polecam i zalecam sekwencje! koszt ok3200zl chodzi super, druga generacja tez chodzi ale jezeli jakas cewka czy swieca bedzie piepszyła to może byc strzal a ten strzał lepiej nie mowić ile może kosztować, jak pujdzie ssacy plastkiowy szkoda gadać! dobrze zalożona sekwencja chodzi ok nie wiesz że jeżdzisz na gazie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...