Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


K] E46 OEM NAWIGACJA 16:9, OEM HARMAN KARDON, OEM BLUETOOTH


Podi93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Kupię kompletny zestaw do E46 coupe doposażenia w OEM nawigację 16:9, OEM Harman Kardon i OEM bluetooth. Idealnie gdyby było z jednego auta na jednej wiązce, ale na dwóch wiązkach też nie pogardzę. Wszystko ma być KOMPLETNE OD A DO Z, wszystkie stelaże do bagażnika, wiązki, anteny, wzmacniacze sygnału, boczek z drzwiczkami, fajnie jakby była płyta BMW z programem i mapami. Poza tym wiadomo, monitor 16:9, czytnik dvd mk4, tuner bm54 z modułem tmc (do pobierania info o korkach) , tuner tv z wiązką, zmieniarka 6cd. Wszystkie głośniki, subwoofer, wzmacniacz, maskownice na drzwi i półkę. Do bt moduł ulf/tcum, tunel do parowania – mile widziany z telefonem, mikrofon w podsufitkę, rekin na dach, czasami głośnik spod kierownicy.

Wiązka ma być cała, niepocięta.

Mile widziane wszelkie dodatki do navi, mile widziane inne kompletne elementy doposażenia auta, które idą przez całe auto, żeby to za jednym zamachem ogarnąć.

Super gdyby ktoś miał dodatkowo kompletny interface iPod - niewymagane.

Mile widziane (niewymagane) to do navi jeszcze odtwarzacz wideo(vhs)/dvd jako wejście video do tunera TV oraz OEM kamera cofania z blendą (tak, była OEM kamera cofania, ale nie jest to absolutnie wymagane, to dodatkowy smaczek. 1f642.png:)

WSZYSTKO MA BYĆ OEM, wiem, że się nie opłaca i NIE CHCĘ ANDROIDA!

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...