Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Felgi


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Simon, Siemanko

7JX15 to znaczy ze felga ma szerokość 7 cali na a średnica obręczy to 15 cali jak sie nie myle!

A co do felg to proponuje papier ścierny zdzierasz lakierek, podkład, puzniej papier 2000 wodny i lecicz znów felgi, puzniej juz tylko filc i pasta polerska!!!

Efekt będzie zajefajny!! <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak FRYCIU, 7 to szerokość,15 to średnica. Co do polerki to widze że fele nie były jeszcze malowane,jest chyba tylko fabryczny klar,ale tak jak piszesz,papierek(wodny)zetrzeć lakier i zmieniając gradację papieru,aż do 2000(chyba że uda Ci się kupić 2500) szlifujesz. Później pasta i jedziesz. A później tylko trzeba dbać o felgi. Chociaż raz w tyg.przejechać pasta delikatnie(niektórzy raz na miesiac). No i musisz pochwalić sie efektem oczywiście. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, w takim razie wciągam te fele, mam nadzieje że autko bedzie fajnie z nimi wyglądało. Właśnie byłem je obejrzeć, są troche poobijane i tu polerka nie pomoże ale są za 340 zł komplet więc chyba dadzą rade, teraz kwestia jak auto będzie wyglądać. Wrzuciłem jedną na przód bez opony i na lewarku, postaram sie wrzucić foty wieczorem i wdzięczny będe za opinie. :) :mrgreen:

Pozdro <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moznazrobic samemu małym kosztem zeby odpicowac taka fele :) troche pordzewiała można się tym jakoś zająć ? <bmw_2> A co znaczy rozmiar 7JX15? <bmw_3>

Pozdro

Te fele były za ok400 15'' stan ich bdb tylko brakowło dwóch kapsli

tylko że one są na 5 śrób, a w E30 są 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moznazrobic samemu małym kosztem zeby odpicowac taka fele :) troche pordzewiała można się tym jakoś zająć ? <bmw_2> A co znaczy rozmiar 7JX15? <bmw_3>

Pozdro

Te fele były za ok400 15'' stan ich bdb tylko brakowło dwóch kapsli

tylko że one są na 5 śrób, a w E30 są 4

tak wiem to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dzięki wielkie, w takim razie wciągam te fele, mam nadzieje że autko bedzie fajnie z nimi wyglądało. Właśnie byłem je obejrzeć, są troche poobijane i tu polerka nie pomoże ale są za 340 zł komplet więc chyba dadzą rade, teraz kwestia jak auto będzie wyglądać. Wrzuciłem jedną na przód bez opony i na lewarku, postaram sie wrzucić foty wieczorem i wdzięczny będe za opinie. :) :mrgreen:

Pozdro <bmw_1>

Hmmm, moim zdaniem do e30 to one srednio pasuja. Wygladaja ok np do golfow, ale na e-trzydziestkach inne fele moga lepiej wygladac. Za 500 mozna wyhaczyc repliki alpin. Ja jakis pol roku temu sprzedalem wlasnie za 500...

Postaram sie znalezc na allegro fotke takich felg zebys zobaczyl

[ Dodano: 15 Sierpień 08, 15:25 ]

Siemka chce kupić fele i chciałbym sie upewnić czy taki rozmiar będzie pasił do E-30 bez problemu- 7Jx15H2, ET 13, średnica otworu centrującego 57,1mm, kiedy felgi wystają za błotniki?

Pozdro :)

To moja ex beemka. Te felgi mialy et12, idealnie zamykaly linie samochodu, wiec et13 powinno byc ok :D

DCP_0021.jpg

[ Dodano: 15 Sierpień 08, 15:29 ]

a tu dla simona. Felgi o ktorych pisalem. Troche repliki alpin.

DCP_0005_1.jpg

DCP_0012.jpg

no i nie moglem sie powstrzymac od dolaczania tej fotki :twisted:

allegro03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...