Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szukam osoby do naprawy ogrzewania


Markus9292

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem gdzie napisać ten temat, jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

 

Szukam osoby, która naprawi mi ogrzewanie w E60 523i 2006r. Do wymiany prawdopodobnie nagrzewnica. Auto osiąga prawidłową temperaturę, elektrozawór nagrzewnicy i termostat wymieniony. Klimatyzacja dwustrefowa, ciągle dmucha zimnym powietrzem (idrive i pokrętła na najwyższej temperaturze).

 

Szukam osób z Wrocławia i okolic południowej części Wrocławia, Świdnicy, Dzierżoniowa, Strzelina i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sprawdz jeszcze tylko wszystkie bezpieczniki związane z klimą i dmuchawą. Miałem podobny problem, co prawda w e46 i tam dmuchało tylko gorące. Też wymieniłem elektrozawór i coś tam jeszcze i nic.... a okazało się, ze w ogóle nie było bezpiecznika od klimy. Po jego wpięciu wszystko działało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Problem rozwiązany, podczas serwisu LPG mechanicy podłączali się w inne miejsce pod układ chłodzenia, odłączyli i zatkali mi rurę 10 centymetrową śrubą + opaska która idzie bezpośrednio do elektrozaworu nagrzewnicy, zostawili tylko tą która idzie do webasto które nie działa. Gorący płyn nie miał jak się dostać do nagrzewnicy. 20min roboty.

 

Nie polecam firmy Alma Auto Centrum na Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Nie wiedzą co robią.

 

Edytowane przez Markus9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...