Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E60 525D 2004r. Brak reakcji po przekręceniu kluczyka


Beton

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

 

Dopadły mnie mrozy i po 4 dniach stania czarna wdowa postanowiła się zbuntowac. 

 

Brak reakcji na przekręcenie kluczyka,  słychać tylko delikatne cykniecie z lewej strony kierownicy. Aku jest nowe. Co to może być? Zamarzły moduły czy może rozrusznik do wymiany ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lijo napisał:

jak aku faktycznie cały, ma napięcie itp to raczej rozrusznik. Właściwie to bendix

P.S.

w E30 pukałem w obudowę rozrusznika i pomagało na chwilę :)

Dzięki Lijo, jeszcze dzisiaj spróbuję odpiac aku na 20 minut, moze cos sie odwiesi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lijo napisał:

No to może kostka stacyjki?

Cos ożyło?

Nie zostawiajmy kolejnego posta bez zakończenia

 

Aku sprawne, ładowane dwa dni, po wsadzeniu do auta, ta sama reakcja. 

Czekam aż zelżeje mróz i śnieg, bede sie zabierał za rozrusznik. Niestety bede musial cos kombinować samemu, bo laweta i holowanie odpadają. Jak załatwię temat z rozrusznikiem odezwę się. Jak się okaże, że rozrusznik jest ok, to pozostaje jedynie elektryka wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie tyka Ci czy cokolwiek ? mi pamiętam dwa dni po zakupie e60 padł rozrusznik, po prostu tak od siebie ... poszedłem do auta , elektryka wszystko ok, próbuję odpalić, a on nie ruszył, ale cholera nie pamiętam czy czasem nie cykał chociaż, bo na pewno bendix nie ruszał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 16:19, chlebi napisał:

A nie tyka Ci czy cokolwiek ? mi pamiętam dwa dni po zakupie e60 padł rozrusznik, po prostu tak od siebie ... poszedłem do auta , elektryka wszystko ok, próbuję odpalić, a on nie ruszył, ale cholera nie pamiętam czy czasem nie cykał chociaż, bo na pewno bendix nie ruszał ...

Wlasnie cyka po przekręceniu, tak jakby przekaźnik czy cos. Jest to inne cykanie niz przy padniętym aku, więc stawiam na rozrusznik. Ale to się okaże jak go wyjmę, póki co

20210212_152807.thumb.jpg.e720d1e5876df93bbf6172f0560e7688.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...