Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


lambo doors w bmw e-36 coupe


mariusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo odwazny pomysl,a masz moze jakąs probke zeby pokazac,np. jakas fote jak to bedzie na e36 wyglądalo??

Sam bym niezalozyl ale to nie znaczy ze zaraz bede krytykowal,napewno lepsze i bardziej efektowne jak przerabianie beemek na styl japonski(mysle np.na styl"Szybcy i wsciekli")

No i jakie funkcjonalne :P na zatloczonych parkingach

Bardzo chetnie zobaczylbym efekt,mam nadzieje ze zaprezentujesz bmw po tym zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odwazny pomysl,a masz moze jakąs probke zeby pokazac,np. jakas fote jak to bedzie na e36 wyglądalo??

Sam bym niezalozyl ale to nie znaczy ze zaraz bede krytykowal,napewno lepsze i bardziej efektowne jak przerabianie beemek na styl japonski(mysle np.na styl"Szybcy i wsciekli")

No i jakie funkcjonalne :P na zatloczonych parkingach

Bardzo chetnie zobaczylbym efekt,mam nadzieje ze zaprezentujesz bmw po tym zabiegu.

oczywiście jak już założe to zaprezentuje widziałem takią bunie na mistrzostwach 1/4 mili w kamieniu śl. tylko nowsza ale sprudóje w e-36 w coupe nie powinno być żle <bmw_3>

[ Dodano: 21 Lipiec 07, 13:59 ]

Bardzo odwazny pomysl,a masz moze jakąs probke zeby pokazac,np. jakas fote jak to bedzie na e36 wyglądalo??

Sam bym niezalozyl ale to nie znaczy ze zaraz bede krytykowal,napewno lepsze i bardziej efektowne jak przerabianie beemek na styl japonski(mysle np.na styl"Szybcy i wsciekli")

No i jakie funkcjonalne :P na zatloczonych parkingach

Bardzo chetnie zobaczylbym efekt,mam nadzieje ze zaprezentujesz bmw po tym zabiegu.[/quote

dopiero gdzieś w połowie sierpnia bo końcem lipca sprowadzą mi zawiasy a jeszcze montaż!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale bede szczery! enzo+e30+2.7l+project=ferrari czy wiocha? :twisted:

to kwestia gustu ktoś kiedyś napisał na forum że w bmw mają takich inżynierów że nic nie trzeba po nich poprawiać ! tu się zgadzam ale to jest eksperyment założe wrzucę zdjęcia ocenisz . Buni nic się nie stanie bo drzwi będzię też można otwierać normalnie czyli tak jak do tej pory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale bede szczery! enzo+e30+2.7l+project=ferrari czy wiocha? :twisted:

zal mi cie sciska :roll:

jechales ferrari pewnie nie?... wiec nie pisz takich pierdol...!

Aaaa... I jeszcze jedno... Najpierw cos zrob w aucie a pozniej komentuj!!!

U mnie chociaz to dalo efekty, i jak widac mozna poprawic fabryke :)

Aaaa... co ja gadam... lepiej dodac wielki spojler na tylna klape e30 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzo ferrari!!!nie jezdzilem i ty pewnie tez nie.mam na mysli to,ze jesli ty masz swoj projekt to kazdy ma sie podniecac twoja robota ,ale jesli ktos robi cos innego a tobie sie to nie podoba to jest to wiocha.nie martw sie,tak ma 90% polakow.po to jest tuning aby experymentowac i fantazjowac. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że ciekawy pomysł i będzie miał zarówno przeciwników jak i miłośników.W Ścinawie zapewne się przyjmie,ale mi osobiście wydaje się, że można lepiej wydać pieniądze.Ja swoją buńkę szanuję i nigdy nie zrobiłbym jej takiej krzywdy...ale podobno do odważnych świat należy więc życzę powodzenia.Właściwie mógłbyś wziąść pod uwagę zmianę marki na jakąś inną, gdzie tuning tego typu będzie bardziej na miejscu :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
będą sie otwierac normalnie i do góry

... to w czym problem , przeciez i tak wiekszosc czasu auto ma drzwi zamkniete

i jesli nie zademonstrujesz otwierania "do góry" to i tak kazdy bedzie widział

bume z normalnymi drzwiami , a swoja drogą az tak fatalnie to nie bedzie wygladało

na pewno lepiej niz pomysł zeby zamontowac lambo do e34 bmw_beer

Czekamy na fotki wtedy sie oceni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy i odważny pomysł - taki tunning optyczny jak najbardziej dozwolony. <bmw_2> Oczywiście można lepiej wydac kasę, ale skoro taki masz plan to powodzenia życzymy, i of coz na fotki czekamy :mrgreen:

Dopóki nie będzie na uaucie więcej PCV niż blachy, to jest ok <bmw_1>

Pozdr. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą sie otwierac normalnie i do góry

... to w czym problem , przeciez i tak wiekszosc czasu auto ma drzwi zamkniete

i jesli nie zademonstrujesz otwierania "do góry" to i tak kazdy bedzie widział

bume z normalnymi drzwiami , a swoja drogą az tak fatalnie to nie bedzie wygladało

na pewno lepiej niz pomysł zeby zamontowac lambo do e34 bmw_beer

Czekamy na fotki wtedy sie oceni :D

bedą będą gdzieś w połowie sierpnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzo ferrari!!!nie jezdzilem i ty pewnie tez nie.mam na mysli to,ze jesli ty masz swoj projekt to kazdy ma sie podniecac twoja robota ,ale jesli ktos robi cos innego a tobie sie to nie podoba to jest to wiocha.nie martw sie,tak ma 90% polakow.po to jest tuning aby experymentowac i fantazjowac. :twisted:

Ale ja nieporownuje czegos do Ferrari!!!

Po za tym po to jest ten temat, zeby wyrazic co sie o tym mysli....

Po za tym ja nie wszystko krytykuje...

A Ty od razu na mnie... Pewnie sprawia ci prezyjemnosc jak komus chcesz zrobic na zlosc.

PS: ja nie robie tego po to zeby inni sie podniecali... Tylko po to zeby mi to sprawialo frajde...

PS: odnosnie lambodoors... To BMW to na pewno nie pasuje... Proponuje jeszcze wielki spoiler na tylna klape wwlozyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Proponuje jeszcze wielki spoiler na tylna klape wwlozyc

Heh Enzo drzwi otwierane raz do góry a raz "klasycznie" to raczej spora

róznica niz załozenie ławki ogrodowej z OBI na klape :D :drunk: bmw_beer <bmw_3> <bmw_1> poczekajmy jak wyjdzie i wtedy sie oceni :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciwnikiem powiedzmy ''wies tuningu'' ale juz ludzie nie wpadajcie w przesade , bo zaczynam sie czuc lekko jak na bkp gdzie lepiej nie poruszac takiego tematu jak tuning. Tak jak pisal mordulec ... skoro sie otwieraja normalnie i jak lambo to w czym zecz, z reszta nawet jak by sie otwieraly tylko do gury jest to pomysl wlasciciela, i A. nie szpeci auta i marki wiec nam raczej nic do tego. B. pomysl mi sie podoba i jak by mnie stac bylo sam bym sobie kupil takie zawiasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...