Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


problem ze spoilerem :(


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problemik miałem mały spojler na tylniej klapie i byl poluzowany z prawej strony gdy zabrałem się do dokręcenia śrub to były tak zżarte przez rdze że łepki ukręciłem :/ jeszcze wyszło to że w miejscu gdzie był przykręcony spojler do tylniej klapy to przy otworach z jednej strony pojawiła się rdza...więc mam dylemat czy poszukać gdzieś na szrocie dobry spojlera z otworami porządnymi czy próbować przykleić ten spojler do maski bo mam do tego odpowiedni klej..proszę o rade :) i dzięki wielkie za odpowiedzi :) bmw_beer <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok raczej nie mozna bo trzeba bedzie znowu klape podziurawic... moze rozwiercic

stare otwory i nagwintowac na wieksze sruby... a klej to nie jest dobry pomysl...

musialbys miec na prawde baaardzo mocny klej, bo z tego co widze to nie masz tam

zbyt duzej powierzchni, na ktora klej mozna by nalozyc.

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
obok raczej nie mozna bo trzeba bedzie znowu klape podziurawic... moze rozwiercic

stare otwory i nagwintowac na wieksze sruby... a klej to nie jest dobry pomysl...

musialbys miec na prawde baaardzo mocny klej, bo z tego co widze to nie masz tam

zbyt duzej powierzchni, na ktora klej mozna by nalozyc.

pozdro i powodzenia

na spoilerach, ich mocowaniu i robieniu zjadłem zęby swego czasu (gdzieś tam na mechanice i elektryce są zdjęcia mojego poprzedniego auta) i powiem tak... jest taki mocny bardzo mocny klej ;)

1- odrdzewiaczem potraktować rdzę (brunox świetnie daje sobie radę)

2- odłuścić...

3- klej WURTH do szyb - jak wgryzie się w blachę, to już bez ingerencji mechanicznej NIE DA się odkleić tego spoilera ;) trzeba go najnormalniej wyciąć tak samo jak szybę

dodatkowo od dołu można sobie rdzę też zakonserwować i powinien być spokój święty na baaaaardzo długo ;)

a na marginesie - spoilerom mówię już nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...